sayesazan

40 سال از اولین گام ها و شروع فعالیت ما می گذرد. روزگاری که در یک کارگاه کوچک شروع به کار کردیم و پیش رفتیم و همیشه رویای اول بودن و بهتر بودن را پروراندیم. پس از گذشت سال ها و تغیرات و تجربه های فراوان صنایع فلزی توانا با برند سایه سازان توانا در کل کشور فعال بوده و نزدیک بیست سالی است که با تغییرات به وجود آمده و تغییر در سبک مدیریت و افزایش واحدها و قسمت ها برآنیم که با خواست پروردگار  و همت زیاد، سکوهای موفقیت را در نوردیده و نقطه عطفی در صنعت ساختمان کشور باشیم.

شرکت سایه سازان توانا، با داشتن پرسنل مجرب در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای سازه ­های سبک اعم از سایبان خودرو، خانه پیش ساخته، ساخت پارکینگ، آلاچیق، دیوارهای کرکره ای، تولید پانل UPVC و واردات ورق منیزیم برد؛ با در نظر داشتن دانش استفاده ازفناوری های نوین در صنعت ساختمان منطبق با استاندارد­های جهانی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار می­ دهد.

این شرکت پس از گذشت سال ها فعالیت در این زمینه و اجرای پروژه های فراوان، افتخار خدمت رسانی به مشتریانی از جمله وزارتخانه ها، سازمان ها و اداره ها، مشتریان خصوصی و افراد حقیقی را داشته است و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

گوشه ای از فعالیت های شرکت سایه سازان توانا 

شرکت سایه سازان توانا هم اکنون قصد دارد با طراحی خلاقانه و ایده های جدید در جهت رفع نیازهای مشتریان خود گامی نو در تحول صنعت ساختمان و سازه های سبک بردارد.

 1. اجرای انواع سایبان خودرو اداری و خانگی 
 2. اجرای سایبان پارکینگ آمبولانس و ماشین های آتش نشانی
 3. انواع سایبان با ورق پلی کربنات
 4. اجرای سایبان متحرک استخر
 5. سایبان حیاط خلوت
 6. سایبان پاسیو
 7. سایبان ثابت استخر
 8. اجرای انباری بر روی پشت بام
 9. اضافه کردن فضای تراس به سالن 
 10. آلاچیق 
 11. اجرای انواع سقف سفال
 12. اجرای سقف گالوانیزه سوله ها 
 13. اجرای سر درب ورودی حیاط
 14. اجرای سقف و دیواره ساندویچ پانل 
 15. اجرای باران گیر پنجره ها 
 16. اجرای انبارها و باراندازها
 17. اجرای ایستگاه های اتوبوس و تاکسی