سایبان لوکس

امروزه استفاده از انواع سایبان لوکس در اصفهان با کاربردهای فراوانی که دارند، بسیار متداول و مرسوم شده است. از سایبان در جاهای مختلفی مثل حیاط، محوطه باز ویلا، ورزشگاه ها، پارکینگ ها، مغازه ها و فروشگاه ها و غیره و به صورت ثابت و یا متحرک استفاده می گردد. امروزه در طراحی سایبان ها از متریال های مختلف استفاده می شود که این امر باعث شده طراحان دکور و فضا از این امکان نهایت بهره را ببرند و نهایت هماهنگی را از نظر ویژگی های بصری و کاربردی در طراحی های خود پیاده سازی کنند. در قدیم برای ساخت سایبان ها پارچه و چوب استفاده می شد اما امروزه طیف گسترده ای از مواد را در ساخت سایبان استفاده می کنند از جمله می توان به آلومینیوم، PVC، فولاد، شیشه، پارچه ، پلی استر و غیره اشاره کرد.

دسته بندی سایبان لوکس در اصفهان

سایبان های لوکس به دو دسته کلی تقسیم می شوند: ثابت و متحرک. در نوع ثابت پس از نصب امکان تغییر شکل سایبان وجود ندارد و همواره به شکلی که نصب شده است در جای خود ثابت خواهد بود. در نوع متحرک امکان تغییر شکل و کاربری بصورت دستی و یا الکتریکی وجود دارد.
امروزه پیشرفت تکنولوژی و میل افراد به زندگی راحت تر و همچنین توجه به طراحی المان های کاربردی با ظاهری زیبا و لاکچری در زندگی، روی طراحی و ساخت سایبان ها نیز تاثیر گذاشته است. تا آنجا که بسیاری از افراد در طراحی ساختمان ها و ویلاها و محل و کار و غیره استفاده از سایبان های لوکس با طراحی های چشمگیر و با امکانات خاص و مدرن را ترجیح می دهند.

انواع سایبان‌های لوکس

  • سایبان اتومبیل: سایبان اتومبیل در دو نوع ثابت و همراه قابل طراحی و پیاده سازی است. استفاده از این سایباه ها باعث حفاظت از خودرو در برابر عوامل محیطی مثل باران، برف، آفتاب، برخورد اشیا و غیره می شود.
  • سایبان پنجره: سایبان پنجره به شکل تاشو و کشویی در دو نوع ثابت و متحرک قابل پیاده سازی است. استفاده از سایبان پنجره معمولا به دلیل جلوگیری از ورود نور خورشید، باد، باران، برف و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی مورد توجه قرار دارد.
  • سایبان آلاچیق: این نوع از سایبان در پارک ها، فضای سبز و در محوطه باغ و ویلا بسیار پرکاربرد است.
  • سایبان ورزشگاه‌ها: این نوع از سایبان به شکل ثابت و متحرک یکی از آیتم های زیباسازی فضا در ورزشگاه ها است که بسیار مورد توجه نیز هست.
  • سایبان جایگاه های سوخت گیری: با توجه به وجود جایگاه های سوخت زیادی در سطح شهر و تردد بالای وسایل نقلیه و افراد در این مکان ها، توجه به زیبایی این مکان به اندازه کارایی بالای سایبان در این فضا، دارای اهمیت است. طراحی زیبا و لاکچری جایگاه های سوخت مشتری تاثیر بالایی خواهد داشت. 

سایبان لوکس در اصفهان

سایبان لوکس تولیدی توسط سایه سازان توانا از مواد اولیه مختلف و با کیفیتی ساخته و به بازار عرضه می شوند. برای ساخت این سایبان ها فاکتور های مختلفی در نظر گرفته شده است و تمام این فاکتور ها پیاده سازی شده اند. کیفت تمام خدمات ارائه شده تضمینی است. با توجه به سابقه دیرینه شرکت سایه سازان توانا در سطح استان اصفهان و سایر شهرستان ها شما می توانید با اطمینان خاطر خدمات خود را از این شرکت دریافت نمایید.

قیمت سایبان لوکس در اصفهان

قیمت گذاری بر روی سایبان های لوکس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع سایبان که می تواند ثابت یا متحرک باشد، نوع متریال مصرف شده در ساخت سایبان، طراحی سایبان، ابعاد سایبان، محیط نصب سایبان، برند مواد مصرفی و غیره اشاره نمود. شما عزیزان می توانید قبل از سفارش انواع سایبان لوکس از مشاوره تخصصی تیم سایه سازان توانا بهره مند شوید و با توجه به خصوصیات مورد نظر خود اقدام به سفارش زیباترین و کاربردی ترین سایبان لوکس با توجه به معیارهای مدنظرتان داشته باشید. برای سفارش واطلاع از قیمت سایبان لوکس در اصفهان می توانید با سایه سازان توانا در ارتباط باشید.

گالری تصاویر