سایبان ویلا

سایبان ویلا از بهترین محصولات تولیدی تیم سایه سازان توانا می باشد. معمولا در فضای خارجی و سایبان ویلایی خانه یا آفتاب گرم تابستان را داریم یا برف و باران زمستان را و همین موضوع دلیلی می شود که برای نشیمن به حیاط و فضای باز خانه کوچ نکنیم. ولی فضای بسته و تکراری خانه گاهی کار را تا جایی پیش می برد که مجبور به تحمل آفتاب سوزان و برف و بوران می شویم.معمولا در فضای خارجی و سایبان ویلایی خانه یا آفتاب گرم تابستان را داریم یا برف و باران زمستان را و همین موضوع دلیلی می شود که برای نشیمن به حیاط و فضای باز خانه کوچ نکنیم. ولی فضای بسته و تکراری خانه گاهی کار را تا جایی پیش می برد که مجبور به تحمل آفتاب سوزان و برف و بوران می شویم.

سایبان چتری ویلا

برای حیاط خانه ویلایی سایبان چتری برای حیاط خانه ویلایی مزیت بزرگ این سایبان های ویلایی است که گلوگاه بالایی آنها قابلیت تغییر زاویه را دارد و هنگام استفاده کاربر می تواند زاویه چتر را با زاویه تابش نور یا بارش باران هماهنگ کند تا محدوده پوششی سایه بان افزایش یابد.

سقف پارکینگ ویلا

سقف پارکینگ ویلا یکی از مهم ترین محصولات مورد نیاز تمامی منازل ویلایی است. سقف های تولیدی در سایه سازان برای پارکینگ ویلا ضمن در نظر گرفتن کاربرد آن با طراحی بسیار زیبا تلفیق گردیده است و زیبایی ویلا را دو چندان نموده است.

ساخت سایبان ویلایی

سایه سازان توانا با سال ها سال تجربه در زمینه ساخت سایبان مفتخر شما را برای ساخت سابان ویلایی راهنمایی سازد.

سایبان ویلایی

سایبان ویلایی در شهرهای شمالی و جنوبی که میزان بارش ها زیادتر و شدیدتر است، برای حفظ سلامت ماشین و جلوگیری از خسارات احتمالی در این مواقع بسیار مفید خواهد بود. برای مشاهده نمونه کارهای شرکت سایه سازان توانا به قسمت گالری محصولات مراجعه نمایید.

گالری تصاویر