آلاچیق به منزله مکان و سرپناهی در فضای باز و سرسبز استفاده می شود و از این طریق می توان با طبیعت ارتباط برقرار کرد و به استراحت و آرامش پرداخت . مواد و مصالح به کار رفته در ساخت آلاچیق معمولا چوب و سنگ میباشد. آلاچیق فضایی است نیمه بازکه عموما عملکردی استراحتی ، تفریحی در فضای باز دارد و از آنجایی که در فضاهای لنداسکیپ و محوطه نیازمند فضایی برای استراحت ، گفتگو و سکون داریم عموما از یک سقف استفاده میکنیم تا در عین حفظ دید به محوطه ، سایه ای ایجاد شود و فضایی برای سکون باشد. عموما آلاچیق ها یا برای فضای مذکور به طور اختصاصی طراحی می شوند و یا از آلاچیق های پیش ساخته استفاده می شود. مشخص است که در صورت امکان طراحی ، فضایی مطلوب تر خواهید داشت.

الاچیق

الاچیق پیش از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که عموما این سازه از فلز و یا چوب است و از آنجایی که الاچیق در فضای باز استفاده میشود باید به یاد داشت که در صورت استفاده از فلز از رنگهای اپوکسی و یا رنگهای پوشش دریایی برای کاور کردن استفاده شود و در صورتی که از چوب استفاده میکنیم حتما چوب ترمو باشد. مهم ترین بخش آلاچیق، سقف آن می باشد که براساس نوع طراحی از متریالهای مختلف استفاده می شود. برای مثال در سقف های شیب دار، به آهن کشی نیاز می باشد تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد - عموما در آلاچیق هایی با طراحی مدرن - در بخش های سرپوشیده میبایست از فلاشینگ و در بخشهای نیمه باز میتوان از ترمووود استفاده کرد.

آلاچیق اصفهان

آلاچیق اصفهان  یکی از محصولات مورد نیاز در شهر اصفهان است. گروه متخصصین توانا واقع در شهر اصفهان بوده و یکی از محصولات تولیدی این مجموعه آلاچیق در اصفهان می باشد. برای دیدن جدیدترین کارهای آلاچیق اصفهان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. گروه سایه سازان توانا با مشاوره رایگان در زمینه انتخاب نوع آلاچیق متناسب با محل شما و بازدید از محل شما در شهر اصفهان در خدمت تمامی همشهریان عزیز اصفهان می باشند. برای خرید آلاچیق اصفهان می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرموده و یا به آدرس ما در اصفهان خیابان شیخ بهایی کوچه 28 چهارراه اول پلاک 44 مراجعه فرمایید.

آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی نیز مورد نیاز بسیاری از افراد است. بخش بعدی دیواره آلاچیق است، گاهی هیچ دیواره ای در کار نیست و صرفا بخش هایی از سازه در دیواره قرار دارند و گاهی نیز از دیواره سبز که توسط گیاه پوشیده شده استفاده میشود ، همچنین استفاده از چوب و شیشه نیز در دیواره آلاچیق چوبی کاربرد دارد. در طراحی آلاچیق چوبی باید به نکات ریز بسیاری توجه کرد از جمله همخوانی سبک دیزاین با محیط اطراف و ایجد هارمونی با ساختمان های موجود و محوطه سازی انجام شده و برای انجام این کار باید دیه های مطلوب و غیر مطلوب و همین طور کاربری آلاچیق را مدنظر قرار گرفت و براساس نیاز فرد به باربیکیوف آشپزخانه و ... فضای آلاچیق را به بهترین شکل ممکن طراحی نمود.

الاچیق ارزان

الاچیق ارزان نیز مورد جستجوی بسیاری از کاربران است. اما در نظر بگیرید که علاوه بر قیمت کیفیت نیز فاکتور مهمی است. تیم متخصصین سایه سازان توانا ارائه دهنده انواع الاچیق ارزان همراه با ارائه بهترین کیفیت می باشد.

ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی توسط تیم سایه سازان با بهترین چوب های موجود در بازار انجام می شود. قبل از ساخت آلاچیق چوبی ابتدا مناسب با فضای شما و ابعاد مورد آلاچیق طراحی و مهندسی می گردد. طراحی آلاچیق های از جنس چوب بسیار مورد طرفدار افراد است.

قیمت آلاچیق حصیری

قیمت آلاچیق حصیری را از گروه توانا بخواهید. برای دریافت مشاوره در ارتباط با ابعاد مورد نیاز آلاچیق حصیری و طراحی های آن با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

آلاچیق سنتی

آلاچیق سنتی یکی از دکورها و طراحی هایی است که توسط تیم سایه سازان انجام می شود. آلاچیق سنتی بسیار برای ایجاد فضاهای سنتی در وبلاها، باغ، حیاط و مکان های عمومی کاربرد ویژه ای دارد.

لیست قیمت آلاچیق

لیست قیمت آلاچیق بسته به ابعاد و مواد سازنده آن متفاوت است. تیم سایه سازان توانا ارائه دهنده انواع آلاچیق ارزان با کیقیت بالا می باشد. جهت اطلاع از لیست قیمت آلاچیق می توانید با شماره 09133160019 تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات در ارتباط با

قیمت ساخت آلاچیق چوبی ، قیمت آلاچیق ، آلاچیق ساده  و خرید آلاچیق اماده و خرید آلاچیق شیشه ای

با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

گالری تصاویر