سایبان ماشین


سایبان ماشین از مهم ترین و بهترین ابزارها برای محافظت خودرو در برابر اشعه آفتاب، فضولات پرندگان و شیره درختان و نزولات جوی می باشد. امروزه استفاده از سایبان های فلزی با پوشش های فلزی این امکان را به عموم مردم می دهد تا از فرسودگی ماشین خود جلوگیری کنند. سایبان های فلزی در برابر تغییرات جوی از جمله بارش باران، برف و باد های موسمی مقاوم بوده و از وسایل نقلیه شما محافظت می کنند.
سایبان های ماشین با طراحی منحصر بفرد و محاسبات دقیق در برابر اکثر حوادث مقاوم هستند. استفاده از متریال فلز این امکان را را به ما دهد که سایبانی با کیفیت ایجاد کنیم.
سایه سازان توانا با بهره از علم مهندسی و ایجاد طرح های متنوع این امکان را به شما می دهد که در هر شرایط آب هوایی سایبانی مقاوم داشته باشید و با استفاده از متریال های مرغوب، پارامتر کیفیت را به دیگر مزایای سایبان های خود اضافه می کند. شما همراهان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با سایه سازان توانا همراه باشید.

سایبان ماشین

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ این امکان را به ما می دهد تا در هر شرایط آب هوایی بتوانیم در محل مناسب ماشین خود را پارک کنیم. استفاده از جایگاه های خط کشی شده ، دوری از ترافیک تردد، جلوگیری از کثیف شدن و فرسوده شدن بدنه وسیله نقلیه، همگی مزایای هستند که سایبان پارکینگ در دسترس ما قرار می دهد.
استفاده از اسکلت فلزی با طراحی متفاوت این امکان را به ما می دهد تا فضای مورد نیاز را برای پارک وسیله نقلیه خود بدون دردسر داشته باشیم. سقف این پارکینگ ها با استفاده از نقشه های مهندسی و اشکال هندسی ساخته می شود تا در مقابل باد و طوفان واژگون نشود.

سایبان ماشین

خرید سایبان ماشین

برای خرید سایبان ماشین باید نکاتی که در قیمت سایبان های ماشین تاثیر دارند را بدانید.
برای مثال متریالی که در ساخت سایبان های ماشین استفاده می شود بسیار حایز اهمیت است. استفاده از فلز مرغوب برای بهتر شدن کیفیت قیمت را کمی افزایش می دهد اما باید ذکر کرد که دوام و مقاوت سایبان چند برابر شده و نیاز به پرداخت هزینه های جانبی برای تعمیر یا خرید دوباره سایبان نیست.
برای پوشش سقف سایبان های خودرو می توانید از از پوشش های مختلفی مانند پوشش های یو پی وی سی ، پارچه ای و پوشش های پلی کربناتی استفاده کنید.
قابلیت شست شوی سقف ها و انعطاف پذیری، همگی مواردی هستند که بای یک خرید بدون پشیمانی باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.
سایبان پارکینگ توسط تیم سایه سازان همراه با تلفیق طراحی مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می گیرد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ ماشین صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر فشار باد و برف و همچنین بارهای حین اجرا داشته باشد.برای مشاهده مشخصات، قیمت و خرید سایبان های ماشین می توانید با سایه سازان توانا همراه باشید.

 

گالری تصاویر

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول سایبان ماشین

قیمت سایبان ماشین
قیمت سایبان ماشین به عوامل مختلفی از جمله مواد اولیه ای که در ساخت اسکلت استفاده می کنیم، جنش پوشش سقف و.. بستگی دارد. براثی کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.
شرایط خرید سایبان ماشین چگونه است
شما دوست عزیز می توانید با مشاهده مشخصات و لیست قیمتا سایبان های ما، سایبان مورد نظر خود را انتخاب کند و سپس برای خرید به ما مراجعه کنید و سایبان مورد نظر خود را دریافت کنید