سایبان ماشین

سایبان ماشین از مهم ترین و بهترین ابزارها برای محافظت خودرو در برابر اشعه آفتاب، فضولات پرندگان و شیره درختان و نزولات جوی است. امروزه استفاده از سایبان های فلزی با پوشش های فلزی این امکان را به عموم مردم می دهد تا از فرسودگی ماشین خود جلوگیری کنند. سایبان های فلزی در برابر تغییرات جوی از جمله بارش باران، برف و باد های موسمی مقاوم بوده و از وسایل نقلیه شما محافظت می کنند. سایبان های ماشین با طراحی منحصر بفرد و محاسبات دقیق در برابر اکثر حوادث مقاوم هستند. استفاده از متریال فلز این امکان را را به ما دهد که سایبانی با کیفیت ایجاد کنیم. سایه سازان توانا با بهره از علم مهندسی و ایجاد طرح های متنوع این امکان را به شما می دهد که در هر شرایط آب هوایی سایبانی مقاوم داشته باشید و با استفاده از متریال های مرغوب، پارامتر کیفیت را به دیگر مزایای سایبان های خود اضافه می کند. شما همراهان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با سایه سازان توانا همراه باشید.

سایبان ماشین

سایبان ماشین فلزی چیست؟ 

یکی از انواع سایبان، سایبان ماشین فلزی است که در حیاط خانه، ویلا یا باغ برای محافظت از ماشین ها در برابر اشعه قوی خورشید که بعد از مدتی می تواند رنگ ماشین را از بین ببرد، برف و باران و بسیاری از عوامل محیطی دیگر حفظ کند. این سایبان ها برای بسیاری از مناطق چه مناطق گرم چه سرد مورد استفاده قرار می گیرند. حتی اگر آب و هوای محل زندگی شما نیز عموما متعدل است و نوسان زیادی ندارد باز هم به سایبان احتیاج پیدا خواهید کرد. چرا که این سایبان ها خودرو را از خرابکاری پرندگان و حتی سقوط درخت و یا اشیایی بر روی آن ها، مصون نگه می دارد. این سایه بان ها به جز مراقبت از خودروهای شما، با طراحی های جذابی که این روزها پیدا کرده اند فضا را نیز زیباتر می کنند.

سایبان ماشین

مزایای استفاده از سایبان فلزی ماشین 

استفاده از سایبان فلزی مزایایی دارد که در زیر به این مزایا اشاره می کنیم:

  • اول از همه اینکه به دلیل فلزی بودن این سایبان ها و انعطاف پذیری بالایی که در ساخت آن ها وجود دارد؛ می توان در شکل ها و طرح های مختلف آن ها را اجرا کرد.
  • یکی دیگر از کاربردهای فلزی بودن این سایبان ها مقاومت بالا و استقامت قابل توجهی است که دارد و به سادگی دچار خرابی یا مشکل نخواهد شد.
  • مقاومت بالا در بابر انواع فشارهای عمودی و افقی و عمر طولانی
  • سایبان های فلزی وسایل نقلیه شما را در برابر گرما، نور شدید خورشید، برف، باران و عوامل محیطی حفظ می کند. حتی در صورت بروز حادثه مقاومت خود را تا حد قابل توجهی حفظ کرده؛ و در صورت سقوط هر چیزی بر روی سایبان می تواند از خودرو مراقبت کند.

مزایای استفاده از سایبان فلزی ماشین  

قیمت سایبان ماشین در حیاط خانه

 قیمت سایبان ماشین در حیاط خانه بستگی به عوامل بسیاری چون محل قرار گیری سایبان، جنس و طراحی سایبان، اندازه، متحرک یا ثابت بودن سایبان، نصب تجهیزات مدرن و هوشمند به روی آن، ابعاد و اندازه سقف و مساحت فضای باز و عوامل بسیار دیگری دارد، اما با توجه با به تمام این موارد به نظر می رسد که هزینه پرداخت شده برای سایبان ماشین هر چقدر هم که باشد، در مقابل خسارت احتمالی تابش اشعه خورشید منطقی است. سایه سازان توانا با مناسب ترین قیمت و ارائه خدماتی بسیار عالی بهترین گزینه برای شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات با کارشناسان سایه سازان توانا تماس بگیرد.

سایبان پارکینگ 

سایبان پارکینگ این امکان را به ما می دهد تا در هر شرایط آب هوایی بتوانیم در محل مناسب ماشین خود را پارک کنیم. استفاده از جایگاه های خط کشی شده ، دوری از ترافیک تردد، جلوگیری از کثیف شدن و فرسوده شدن بدنه وسیله نقلیه، همگی مزایای هستند که سایبان پارکینگ در دسترس ما قرار می دهد.
استفاده از اسکلت فلزی با طراحی متفاوت این امکان را به ما می دهد تا فضای مورد نیاز را برای پارک وسیله نقلیه خود بدون دردسر داشته باشیم. سقف این پارکینگ ها با استفاده از نقشه های مهندسی و اشکال هندسی ساخته می شود تا در مقابل باد و طوفان واژگون نشود.

 سایبان پارکینگ  

سایبان ماشین در حیاط چه مصارفی دارد؟ 

جدای از مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم؛ وجود سایبان ماشین در حیاط شما به جز مراقبت از خودرو، مصارف دیگری نیز دارد. در مواقع لزوم شما می توانید استفاده های دیگری از سایبان ماشین خود نیز داشته باشید. به عنوان مثال مواقعی است که وسیله نقلیه شما در خانه نیست؛ در چنین شرایطی شما به سادگی می توانید از سایبان استفاده های دیگری کنید و با عزیزانتان برای مصون ماندن از تابش نور خورشید زیر این سایبان ها بنشینید.

قیمت سایبان ماشین 

دادن قیمت سایبان ماشین بدون داشتن اطلاعات کافی در رابطه با پروژه شما به سادگی امکان پذیر نیست. قیمت سایبان ماشین به پروژه و انتخاب های شما بستگی دارد. اینکه شما چه نوع سایبان با چه طرح و در چه ابعادی و با چه مصالحی استفاده کنید تماما در قیمت نهایی سایبان تاثیر خواهد گذاشت. یکی از نکات بسیار مهم برای ساخت سایبان ماشین رعایت اصول و ایمنی در ساخت سایبان است تا از خطرات بعدی جلوگیری شود که برای این امر نیاز به یک تیم حرفه ای و کاربلد در این زمینه دارید. سایه سازان توانا یکی از مجموعه ها معتبر در زمینه ساخت و اجرا انواع سایه بان در سایزها و طرح های مختلف است. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با قیمت ها با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و با دادن اطلاعات ابتدایی در رابطه با پروژه خود حدود قیمت و اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

 قیمت سایبان ماشین 

عکس سایبان ماشین 

در زیر تعدادی از تصاویر سایبان ماشین در طرح های مختلف را برای وسیع کردن دید شما قرار داده ایم.

عکس سایبان ماشین 

عکس سایبان ماشین 

عکس سایبان ماشین 

عکس سایبان ماشین 

قیمت سایبان پارکینگ خودرو

همانطور که گفتیم قیمت سایبان پارکینگ خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع سازندگان سایبان پارکینگ، بر اساس اندازه سایبان، مدل سایبان، جنس سایبان و عوامل بسیار دیگری قیمت سایبان پارکینگ خودرو را تعیین می کنند، اما مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت سایبان همین عوامل ذکر شده هستند. این را بدانید که قیمت سایبان پارکینگ هر چقدر هم باشد، از خسارتی که تابش اشعه خورشید به خودرو شما وارد می کند، کمتر است، پس با اطمینان خاطر برای خودرو خود سایبان سفارش دهید. سایبان پارکینگ خودرو یک راهکار مناسب و کم هزینه برای خانه هایی است که حیاط سرپوشیده ندارند. برای سفارش سایبان پارکینگ خود فقط به قیمت آن توجه نکنید، چرا که ممکن است با هزینه اندک و کم بتوانید سایبان پارکینگ داشته باشید، اما بعد از چند وقت کیفیت و زیبایی اولیه خود را حفظ نکند و شما مجبور به سفارش دوباره آن شوید. سایه سازان توانا یکی از بهترین ارائه دهندگان انواع سایبان پارکینگ خودرو است. تیم مجرب و متخصص سایه سازان توانا بهترین و جدیدترین مدل های سایبان پارکینگ خودرو را به شما ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات درباره قیمت سایبان پارکینگ خودرو خود با کارشناسان سایه سازان توانا در ارتباط باشید. کارشناسان سایه سازان توانا با بررسی اندازه پارکینگ شما و مدلی که در نظر دارید، قیمت آن را اعلام می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سایه سازان توانا در ارتباط باشید.

خرید سایبان ماشین 

برای خرید سایبان ماشین باید نکاتی که در قیمت سایبان های ماشین تاثیر دارند را بدانید.

برای مثال متریالی که در ساخت سایبان های ماشین استفاده می شود بسیار حایز اهمیت است. استفاده از فلز مرغوب برای بهتر شدن کیفیت قیمت را کمی افزایش می دهد اما باید ذکر کرد که دوام و مقاوت سایبان چند برابر شده و نیاز به پرداخت هزینه های جانبی برای تعمیر یا خرید دوباره سایبان نیست.
برای پوشش سقف سایبان های خودرو می توانید از از پوشش های مختلفی مانند پوشش های یو پی وی سی ، پارچه ای و پوشش های پلی کربناتی استفاده کنید.
قابلیت شست شوی سقف ها و انعطاف پذیری، همگی مواردی هستند که بای یک خرید بدون پشیمانی باید به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.
سایبان پارکینگ توسط تیم سایه سازان همراه با تلفیق طراحی مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می گیرد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ ماشین صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر فشار باد و برف و همچنین بارهای حین اجرا داشته باشد.برای مشاهده مشخصات، قیمت و خرید سایبان های ماشین می توانید با سایه سازان توانا همراه باشید.

گالری تصاویر

سوالات متداول سایبان ماشین

چه عواملی باعث افزایش قیمت سایبان می‌شود؟

عواملی که می‌توانند باعث افزایش قیمت سایبان ماشین شوند، به شرح زیر است:

اندازه و ابعاد: سایبان‌های بزرگتر و با ابعاد بیشتر اصولا قیمت بیشتری دارند. اندازه سایبان به تعداد ماشین‌هایی که می‌تواند پوشش دهد و نیاز به مساحت بیشتری دارد، منجر به هزینه‌های اجرایی اضافی می شود.

جنس ساختار: استفاده از جنس‌های با کیفیت و مقاوم در ساختار سایبان، می‌تواند قیمت آن را افزایش دهد. سایبان‌های ساخته شده از جنس‌های با مقاومت بالا در برابر آب و هوا، خوردگی، ضربه و تغییرات دما از کیفیت بیشتری برخوردارند.

طراحی و استایل: سایبان‌های با طراحی زیبا، مدرن و خاص قیمت بالاتری دارند. طراحی‌های منحصر به فرد و مدرن ممکن است باعث افزایش هزینه تولید و هزینه‌های طراحی شوند.

ملزومات اضافی: اضافه کردن ملزومات اضافی مانند بالانس‌ها، لوازم جانبی، نورپردازی و ... می‌تواند هزینه نهایی را افزایش دهد.

برای خرید سایبان ماشین به چه نکاتی باید توجه کرد؟

پیش از خرید، بودجه خود را مشخص کنید و با بررسی قیمت‌ها و انواع سایبان‌ها، یک گزینه بهینه و مناسب انتخاب کنید. همچنین، مقایسه قیمت‌های مختلف انواع سایبان و ویژگی هایشان  کمک می‌کند تا قیمت بهتری برای سایبان خود پیدا کنید، همچنین نیاز است که اندازه و ابعاد سایبان مورد نیاز مشخص شود. اندازه سایبان باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا  خودرو های موردنظر شما در زیر آن قرار گیرند. علاوه بر این موارد مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اطمینان حاصل کنید که نصب سایبان به درستی و با استفاده از تجهیزات مربوطه انجام می‌شود. انتخاب یک تیم حرفه‌ای برای نصب سایبان می‌تواند از طول عمر و عملکرد بهتر آن اطمینان حاصل کند.

مزایای استفاده از سایبان ماشین در حیاط خانه چیست؟

محافظت از خودرو در برابر پرتوهای نور خورشید و گرمای آن، نگهداری از خودرو در برابر بارش باران، برف و تگرگ، نگهداری از خودرو در مقابل فضولات پرندگان، جلوگیری از بالا رفتن دمای فضای داخلی خودرو در زیر آفتاب و در مناطق گرمسیر، پیشگیری از آسیب به لاستیک‌های خودرو، قیمت مناسب سایبان ماشین نسبت به سایر روش ها برای حفاظت از خودرو و... از مزایای استفاده از سایبان ماشین در حیاط است.