سایبان خودرو

سایبان ماشین از مهم ترین و بهترین ابزارها برای محافظت خودرو در برابر اشعه آفتاب، فضولات پرندگان و شیره درختان و نزولات جوی می باشد. امروزه استفاده از سازه های فلزی سبک سایبان ماشین با پوشش های یو پی وی سی  که از خودرو شما در برابر اشعه آفتاب و... مراقبت می کند متداول ترین نوع سازه های مورد استفاده برای سایبان ماشین می باشد.  از ویژگی سایه بان ماشین می توان به استحکام بالا و انعطاف پذیری سازه ای و زیبایی سایبان خودرو اشاره کرد.

سایبان خودرو

سایبان خودرو از پوشش های مختلفی مانند پوشش های یو پی وی سی ، پارچه ای و پوشش های پلی کربناتی استفاده می شود. در سایبان خودرو قابلین شست و شوی سقف ها، دوتم سایه بان خودرو در مقابل شرایط جوی و عملکردهای سازه ای نظیر انعطاف پذیری، استحکام و مقاومت بالای سایبان خودرو از ملاک های مهم هنگام ساخت سایبان خودرو می باشد.

سقف پارکینگ

سقف پارکینگ یکی از خدمات سایه سازان است. طراحی و ساخت انواع سایبان خودرو توسط متخصصین سایه سازان توانا این امکان را به کارفرمایان می دهد تا با حفظ مقاومت سقف پارکینگ هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش داده و در عین حال یک سقف زیبا داشته باشند.

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ توسط تیم سایه سازان همراه با تلفیق طراحی مدرن و تکنولوژی روز دنیا انجام می گیرد. همچنین طراحی و محاسبات سایبان پارکینگ خودرو صورت گرفته با جدیدترین آیین نامه ها، متدها و نرم افزارها این تضمین را می دهد که سازه هایی مقاوم و مستحکم در برابر فشار باد و برف و همچنین بارهای حین اجرا داشته باشد.

سایبان پارکینگ اتومبیل در منازل

سایبان پارکینگ اتومبیل در منازل طرح هخای مختلفی دارد که در این صفحه می توانید مشاهده نمایید. سایه سازان توانا با بیش از 35 طرح در زمینه سایبان پارکینگ اتومبیل در منازل و تخصص کافی می تواند بهترین انتخاب شما برای ساختپارکینگ اتومبیل در منزل باشد.

انواع سایبان ماشین

انواع سایبان ماشین را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید. انعطاف پذیری در زمینه طرح و اجرا انواع سایبان ماشین این امکان را به مشتریان عزیز می دهد تا تغییرات موردنظر خود را در زمینه سازه و پوششها و همچنین ابعاد و اندازه به ما ابلاغ نمایند تا مطابق با سلیقه و نظر آنها اعمال گردد. طرح و اجرای محاسباتی و دقیق انواع سایبان ماشین ، تضمینی در کیفیت محصول اجرا شده است.

تصاویر سایبان ماشین

تصاویر سایبان ماشین در سایت سایه سازان توانا قرار داده شده است. این نوع سایبان با قیمتی مناسب می تواند مانع از تحمیل هزینه اضافی و آفتاب پریدگی و بد رنگ شدن ماشین شما گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

قیمت سایبان ماشین

قیمت سایبان ماشین متناسب با ابعاد، طرح و مواد به کاررفته در ساخت سایبان متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت سایبان ماشین با شماره 09133160019 تماس حاصل فرمایید.

همچنین به منظور دریافت مشاوره در ارتباط با

سقف پارکینگ ماشین

،

سقف پارکینگ منزل

،

قیمت سایبان پارکینگ

،

قیمت سایبان پارکینگ خودرو

،

پوشش سقف پارکینگ

با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

گالری تصاویر

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول سایبان ماشین

قیمت سایبان ماشین