ساخت سایبان تراس

سایبان تراس کاربرد ویژه دارد. تراس از جمله فضاهای غیر مسقف می باشد که به دلیل نداشتن سقف در آن محدودیت هایی وجود دارد. تراس در زبان فارسی به بهار خواب معروف است. سایبان تراس این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند از این فضاها حتی در شرایط بد آب و هوا نیز استفاده کنند. سایبان می تواند یک فضای دلنشن برای شما در کنار خانواده ایجاد کند. در هنگام انتخاب نوع سایبان تراس باید به میزان فظا نیز توجه داشته باشید.میزان فظای تراس نقش بسزایی در انتخاب نوع سایبان خواهد داشت. نگران نباشید زیباترین و با کیفت ترین سایبان تراس و .. را از شرکت سایه سازان توانا بخواهید . 

سایبان تراس آپارتمان

سایبان تراس آپارتمان از محصولات ویژه تولیدی در تیم سایه سازان توانا می باشد. باتوجه به فضاهای کوچک و یا بزرگ تراس بسیاری از افراد تمایل دارند تا سایه بانی برای تراس ایجاد کنند و یک فضای دلنشین را برای خانه خود ایجاد نمایند. ما با سال ها تجربه در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب و پیاده سازی انواع سایبان در فظاهای کوچک و بزرگ از اینکه در کنار خانواده های ایرانی هستیم بر خود می بالیم.

سایبان بالکن

سایبان بالکن را می توانید در محصولات تولیدی این شرکت مشاهده نمایید. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با سایبان بالکن با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

ساخت سایبان تراس

برای ساخت سایبان تراس با کارشناسان ما با شماره 09133160019 تماس حاصل فرمایید.

قیمت سایبان تراس

قیمت سایبان تراس با توجه به وسعت محیط و نوع مواد استفاده شده در آن بستگی دارد. بنابراین قبل از محاسبات و انتخاب نوع سایبان نمی توان قیمت دقیقی ارائه داد. اما شما می توانید با انتخاب نوع سایبان تراس و اندازه گیری محیط خود از کارشناسان ما یک برآورد قیمت از سایبان خود داشته باشید.

انواع سایبان تراس

انواع سایبان تراس در شرکت سایه سازان تولید و عرضه میگردد. نمونه کارهای ما را در گالری سایت می توانید مشاهده کنید. سفارشات تولید انواع سایبان در ابعاد مختلف توسط همکاران ما در پشتیبانی ثبت خواهد شد. همین حالا در سایت سفارش دهید.

گالری تصاویر