دیوار کرکره ای از دیگر محصولات تولیدی در سایه سازان توانا می باشد. با استفاده از دیوار کرکره ای، حیاط و یا فضای باز منزل و ویلای خود را ، کاملا خصوصی کنید. دیوار کرکره ای مانع دید از اطراف شده و درعین حال از گردش هوا جلوگیری نمی کند. همچنین این دیوار تا ارتفاع 20 متری قابل اجراست و در مقابل باد و طوفان های شدید ایستا می باشد.اسکلت این دسته از دیوار کرکره ای فلزی با پوشش upvc به صورت زاویه دار مناسب با شرایط محیط باید طراحی گردد.

ساخت دیوار کرکره ای

ساخت دیوار کرکره ای باید به گونه ای باشد که با زاویه مناسب بوده و قابلیت های زیر را دارا باشد.

  1. قابلیت عبور نور و جلو گیری از تاریک شدن محیط.
  2. دیوار کرکره ای با قابلیت عبور باد.
  3. قابلیت تنظیم زاویه ورق جهت دید مقابل.
  4. دیوار کرکره ای بدون محدودیت ارتفاع.
  5. قابلیت نصب سریع و زیبا.

دیوار درب کرکره ای

دیوار درب کرکره ای در انواع و سایزهای مختلفی طراحی و ساخته می شود. درب کرکره ای عموما از جنس های متفاوتی است که از جمله آنها می توان به ورق های آلومینیومی اشاره کرد. دیوار درب کرکره ای علاوه بر مصارف صنعتی مصارف خانگی نیز دارند. دیوار درب کرکره ای با توجه به آنکه به صورت عمودی بوده و به طور کامل باز می شود بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. این دیوار ها امنیت بالایی داشته و بسیار کابردی می باشند و از ویژگی های دیوارهای کرکره ای آن است که از دید ساختمان های بلند به حریم منازل ممانعت به عمل می آورد.

قیمت دیوار کرکره ای

قیمت دیوار کرکره ای بسته به سایز ، نوع و مواد به کار رفته در آن متفاوت است. تیم متخصص سایه سازان توانا مفتخر است تا با مشاوره دقیق و کارشناسی شما را در انتخاب بهترین دیوار درب کرکره ای با قیمت مناسب راهنمایی کند.

 

گالری تصاویر