شماره تماس: 09133160019

سایه سازان توانا

سایبان حیاط منزل

سایبان حیاط منزل یکی از بهترین تولیدات گروه سایه سازان توانا است. امروز با ایده هایی برای پوشاندن فضای باز منزل با شما همراه هستیم تا میزان استفاده شما از محیط بیرون را افزایش دهیم. گاهی زمانی که افراد به مبلمان فضای باز خود فکر می کنند، ساخت سایبان در حیاط آخرین چیزی است که به آن فکر می کنند. همه به ساخت باربیکیو و خرید مبلمان های سفید فلزی فکر می کنند. اما اگر بهترین دکوراسیون را هم داشته باشید، بهترین نما را برای دیوارها انتخاب کنید و دور و اطراف پر از گل و گیاه باشد، هیچ کس حاضر نیست زیر آفتاب و نور شدید بیرون بماند. ساخت سایبان حیاط منزل می تواند هم کاربرد و هم زیبایی فضای باز شما را بهبود ببخشد.

سایبان حیاط

سایبان حیاط مورد نیاز بسیاری از خانه ها است. تنوع و گوناگون بودن آب و هوای ایران سبب می شود که افراد برای گذراندن لحظاتی شاد در حیاط منزل خود به فکر ساخت سایبان حیاط منزل باشند. در حالی است که افراد در مناطق مختلف آب و هواهای گوناگون را تجربه می کنند. عموما افراد در  مناطق شمالی اکثرا فصول مرطوب و بارانی را تجربه می کنند، نواحی مرکزی چهار فصل و نسبتا خشک هستند. بنابراین ساخت یک سایبان با قابلیت جمع شدن و ضد اب می تواند از شما در برابر آب و هوا برای گذراندن لحظاتی شاد در کنار خوانواده محافظت کند.

سایبان حیاط خلوت

سایبان حیاط خلوت نیز مورد نیاز بسیاری از افراد است. در حقیقت ترجیح می دهند فضای کوچک حیاط خلوت را به مکان دنج و راحت برای نشستن بدیل نمایند. از این رو گروه توانا نیاز این افراد را نیز تأمین نموده و رضایت ایشان را فراهم نموده است.

سقف حیاط خلوت ارزان

سقف حیاط خلوت ارزان نیز بسیاری از افراد را به سمت زیباسازی حیاط منازل می کشاند. اما در کنار فاکتور ارزان بودن کیفیت و طراحی زیبا را در نظر بگیرید و هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید و گروه سایه سازان توانا بهترین ارائه دهنده سقف حیاط خلوت ضمن در نظر گرفتن سه فاکتور اساسی کیفیت، طراحی و قیمت مناسب می باشد.

ساخت سایبان حیاط منزل

سایه سازان توانا با سال ها تجربه  مفتخر است شما را در راستای خرید و ساخت سایبان مناسب حیاط منزل راهنمایی نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

موقعیت ما

تماس با ما

 • اصفهان
  خیابان شیخ بهایی کوچه 28 چهارراه اول پلاک 44

  تلفن : 031-32334998

  فاکس : 031-32334997

  موبایل : 09133160019

  www.sayehban.com

   

 • 1