قیمت سایبان کولر آبی اصفهان

کشور ما جزو کشورهای گرم و خشک به حساب می آید و همیشه مسئله سایبان و خنک کردن محیط اطراف جزو دغدغه افراد در جای جای کشورمان بوده و هست. امروزه استفاده از سایبان نه تنها مختص حیاط و پارکینگ و... است، بلکه برای مکان های دیگر نیز طراحی و تولید می شود. به عنوان مثال استفاده از سایبان برای وسایل خنک کننده همچون کولر نیز بسیار حائز اهمیت است. اگر شما کولر خود را با استفاده از یک سایبان خنک کنید قطعا سرمایش بیشتری برای محیط شما فراهم خواهد شد. اما این تنها یکی از مزایای استفاده از سایبان کولر آبی است، و در ادامه به دیگر مزایای ان نیز خواهیم پرداخت.
قیمت سایبان کولر آبی نیز بستگی به فاکتورهای و عوامل مختلفی دارد. به عنوان مثال جنس سایبان، سایز سایبان و عمر و دوام سایبان در قیمت گذاری آن تاثیر مستقیم دارند. در ادامه این مقاله از سری مقالات تخصصی وب سایت سایبان ما در مورد ویژگی های سایبان کولر آبی و همچنین انواع مختلف آن بیشتر و مفصل تر صحبت کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

سایبان کولر آبی اصفهان

سایبان کولر آبی اصفهان

حتما تا به حال برای شما هم این سوال پیش آمده است که سایبان کولر به چه دردی می خورد و چرا باید از آن استفاده کرد؟ در واقع به دلیل اینکه تابش مستقیم نور آفتاب باعث می شود تا آب داخل کولر های آبی سریع تبخیر شود، فرسایش قطعات درونی کولر نیز سرعت بیشتری پیدا می کند و ازطرفی سرمایش کولر نیز کمتر می ‌شود. در مورد کولر های گازی نیز همین مسئله صدق می کند و گرمای زیاد نور خورشید و تابش آفتاب باعث خرابی کندانسور آن میشود. بنابراین استفاده از سایبان می تواند تا حد زیادی به عمر و کارکرد کولر کمک کند.
نکته دیگری که در زمینه استفاده از سایبان کولر آبی باید به آن اشاره کنیم صرفه جویی در مصرف آب و برق است. به دلیل اینکه سایبان جلوی تبخیر آب را میگیرد، هدر رفت آن نیز کمتر می ‌شود و در فصل تابستان به صرفه جویی آب کمک می کند. همچنین استفاده از سایبان تا حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد در کاهش مصرف برق موثر است.
شاید تا به حال به این مسئله فکر نکرده باشید، اما سایبان کولر در فصل سرما نیز بسیار کارآمد و موثر خواهد بود. در فصولی که برف و باران می بارد اگر شما از سایبان استفاده کنید، در واقع کولر خود را در برابر زنگ زدگی محافظت نموده اید. زیرا این سایبان از نشستن برف و باران بر روی بدنه و بر روی سقف کولر جلوگیری به عمل می آورد.

ویژگی های سایبان کولر آبی

ویژگی های سایبان کولر آبی

از جمله اصلی ترین ویژگی های سایه بان کولر آبی نصب آسان و عمر طولانی مدت آن است. این سایبان هم بدنه و هم سقف کولر را پوشش میدهد و هیچ مانعی در برابر گردش هوا در اطراف کولر نیز ایجاد نمی کند. همین مسئله نیز باعث افزایش راندمان کاری کولر و عمر مفید آن می شود.
از طرفی سایبان کولر آبی دارای پوشش ضد آب نیز است و همین مسئله باعث می ‌شود تا در فصل سرما و در هنگام بارش برف و باران نیز گزینه‌ ای بسیار عالی برای کولر به شمار بیاید. همچنین هنگامی که شما در منزل خود نباشید و نیاز به پوشش کامل کولر داشته باشید می توانید دور تا دور کولر را به صورت کامل و بدون هیچ گونه درز با این سایبان بپوشانید.
اما هنگامی که کولر در حال کار کردن است سایبان را به صورت فاصله دار قرار می دهید و اجازه گردش هوا و تهویه در اطراف کولر را می دهید. ویژگی بعدی سایه بان کولر آبی قیمت مقرون‌ به‌ صرفه آن است. البته هنگامی شما می توانید از این ویژگی بهره مند شوید که خرید خود را از مراکز معتبر انجام بدهید. اگر شما ساکن اصفهان یا شهرستان های اطراف آن هستید و قصد خرید سایبان کولر آبی را دارید می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی سایه سازان توانا خرید خود را انجام دهید و از تمام مزایای این سایبان ازجمله کیفیت بالا، دوام و عمر عالی، کارکرد مفید و همچنین قیمت مناسب آن در کنار یکدیگر برخوردار شوید. فروشگاه سایه سازان توانا به دلیل عرضه مستقیم انواع سایبان کولر آبی این محصول را با کیفیت عالی و با قیمت مناسب در معرض فروش برای مشتری قرار داده است.
نکته مهمی که به هنگام خرید سایبان باید مد نظر قرار دهید سایز کولر آبی است. به هنگام خرید سایبان، سایز کولر خود را در نظر داشته باشید. در صورتی که سایبان را در اندازه و سایز کوچکتر یا بزرگتر از کولر خریداری کنید حتما به هنگام نصب آن دچار مشکل خواهید شد. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره های بیشتر در مورد انواع سایبان کولر آبی داشتید نیز می توانید از طریق لینک های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در وبسایت ما در ارتباط باشید تا شما را به صورت کامل در این زمینه راهنمایی کنند و بهترین سایبان ممکن را به شما پیشنهاد دهند.