قیمت سایبان حیاط منزل

قیمت عامل مهمی است که همواره در انتخاب های افراد نقش تعیین کننده ای دارد. چنانچه قصد تهیه یک سایبان برای حیاط منزل خود را داشته باشید، دوست دارید بدانید که چقدر باید برای برخورداری از محصول مورد نیاز خود هزینه کنید. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که در مورد سفارش پ روژه طراحی و اجرای سایبان، قیمت یکتایی ارائه نمی شود. چرا که این المان وابسته به شرایط محیطی و منحصر به فردی است که محصول برای آن در نظر گرفته و ساخته می شود. به عنوان مثال هر چه ابعاد فضایی که می خواهیم برای آن سایبان طراحی و نصب کنیم بزرگتر باشد، بهای بیشتری نیز باید پرداخت نماییم. سایر مؤلفه هایی که در تعیین قیمت سایبان حیاط منزل موثر هستند در ادامه تشریح می شود تا متقاضیان بتوانند با دید باز نسبت به تهیه آنها اقدام نمایند.

طریقه محاسبه قیمت سایبان حیاط منزل

طریقه محاسبه قیمت سایبان حیاط منزل

برای حساب کردن بهای تمام شده سایبان حیاط منزل می توان هزینه ها را به دو بخش کلی ثابت و متغیر تقسیم نمود. در بخش اول هزینه های لازم برای طراحی و نصب در نظر گرفته می شود که شامل هزینه درخواست شده توسط مهندس طراح پروژه برای خلق فرم سایبان و هزینه های پرداخت شده به گروه نصابان می باشد که اغلب ثابت است و یا با تغییرات جزئی در نظر گرفته می شود. بخش بعدی هزینه ها مربوط به مبالغ صرف شده برای خرید متریال مورد نیاز برای ساخت می باشد که بسته به طرح و ویژگی های آن متغیر می باشد. هر چه در زمان طراحی، از اشکال پر پیچ و خم تری استفاده شود و ظرافت بیشتری برای سایبان در نظر گرفته شود، هزینه تهیه مواد اولیه بالاتر خواهد رفت. لذا بهتر است در صورت وجود محدودیت منابع در اختیار، با حذف مواردی که وجود یا نبود آنها تاثیری در کیفیت و کارایی سایبان ندارد، در تخصیص منابع صرفه جویی به عمل آید.

چه مواردی در قیمت سایبان حیاط تاثیر گذار است؟

چه مواردی در قیمت سایبان حیاط تاثیر گذار است؟

برای محاسبه قیمت سایبان باید ابتدا ابعاد محصول مورد نیاز، متریال مورد استفاده در طراحی و اجرا، ثابت یا متحرک بودن آن، فرم محصول نهایی و عوامل دیگری از این دست مشخص شود. هر چه سایبان منتخب فرم طراحی پچیده تری داشته باشد و متریال مورد استفاده در ساخت آن با کیفیت تر باشد؛ قیمت محصول نهایی افزایش خواهد یافت.
ثابت یا متحرک بودن عامل دیگری است که نقش پر رنگی در تعیین قیمت بر عهده دارند. سایبان ها می توانند ثابت یا متحرک ساخته شوند، لذا هزینه ساخت آنها متغیر خواهد بود. انواع متحرک نیازمند بهره گیری از المان هایی هستند که بتوان در صورت نیاز آنها را به محل جدید منتقل نمود که این پارامترها برای سایبان های ثابت لحاظ نمی شوند. لذا هزینه ساخت و اجرای سایبان های متحرک، مختلف خواهد بود. به علاوه بدیهی است که تهیه سایبان های بزرگتر هزینه بیشتری را نیز برای کارفرما ایجاد خواهد نمود. از این رو برای محاسبه قیمت دقیق سایبان حیاط منزل باید نخست محصول مورد نیاز با تمام ریزه کاری های مد نظر تعیین گردند.
سایه سازان توانا با فروش غیر حضوری خود توانسته است خدمات ارزنده به مشتری ارائه کند، و در صرفه جویی در زمان و هزینه مشتری گام بسیار موفقی بردارد. از طرف مشاورین فروش ما نیز به صورت کاملا آنلاین و ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند. بنابراین مشتری می تواند با خیال راحت قبل از اینکه خرید خود را انجام دهد یک مشاوره تخصصی با کارشناسان فروش ما داشته باشد، و مشاورین ما او را در زمینه خرید مناسب ترین دستگاه ممکن راهنمایی کنند.