قیمت سقف برقی در اصفهان

استفاده از سقف برقی در مکان های مختلف از جمله رستوران ها، کافی شاپ، حیاط ویلا، روف گاردن، باغ، گلخانه، استخر و... در مدل ها و جنس های گوناگون دیده می شود؛ که قیمت آن نیز بستگی به جنس سقف دارد. در واقع اگر بخواهیم در مورد قیمت سقف برقی در اصفهان صحبت کنیم باید در مورد جنس های گوناگون سقف برقی و تنوع ظاهری آن اطلاعات کافی کسب کنیم. یکی از شرکت های بزرگ تولید و نصب سقف برقی در اصفهان شرکت سایبان است. ما نیز در این مقاله از سری مقالات وب سایت تخصصی سایه بان در مورد انواع سقف برقی تولید شده در این شرکت و ویژگی های آن اطلاعات مختصر و مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم، تا بتوانید با اطلاعات کامل دست انتخاب زده و یک سقف برقی مناسب با نیاز و هزینه خود خریداری کنید.

سقف برقی در اصفهان

سقف برقی در اصفهان

انواع سقف برقی در اصفهان شامل سه نوع سقف برقی است که به ترتیب در مورد آن ها توضیح می دهیم.

  1. اولین گروه متعلق به سقف برقی پارچه ای است. این نوع سقف برقی هیچگونه هوابند برای محیط اطراف خود ایجاد نمی کند. به عبارتی وقتی که شما این نوع سقف را باز می ‌کنید، مکان مورد نظر خود را فقط از تابش نور خورشید یا از بارش باران محافظت خواهید کرد، اما این نوع سقف برقی هیچگونه محافظتی در برابر سرما و گرما نخواهد داشت. همچنین سقف پارچه ای محل مورد نظر را به صورت کامل ل سایه اندازی می کند و همچنین در فصول پربارش نیز همچون فصل بهار و یا اول پاییز هنگام شروع بارش می توانید سقف را باز کنید و محیط را خشک نگه دارید. البته سقف پارچه ای خود شامل دو نوع پارچه ضد آب و پارچه معمولی است که پارچه معمولی فقط مخصوص روزهای آفتابی بوده و در برابر باران مقاوم است.
  2. نوع دیگر سقف برقی متعلق به سقف برقی پلی کربنات است. این سقف می تواند محیط اطراف خود را هوابند کند و از لحاظ سرما و گرما نیز محیط مورد نظر را عایق می کند. این نوع سقف عملکردی شبیه به شیشه دارد، با تفاوت اینکه شفاف نیست و از شیشه نیز سبک تر است.
  3. نوع سوم سقف برقی سقف های شیشه ای هستند، که محیط مورد نظر خود را به صورت کامل از لحاظ سرما و گرما و بسته به نوع شیشه از لحاظ صدا عایق می کنند. همچنین این نوع سقف ها در طرح ها و مدل های گوناگون تولید می شوند و در برابر نور طبیعی خورشید هیچ مانعی ایجاد نمی کنند و سایه اندازی ندارند مگر اینکه از نوع کاملا مات باشند.

ویژگی های سقف برقی

ویژگی های سقف برقی

ویژگی ها و خصوصیات سقف برقی بستگی به نوع سقف دارد. به عنوان مثال سقف های شیشه ای که از نوع شفاف هستند هیچ گونه سایه ایجاد نمی کنند. اما برای روزهای زمستانی و برف و باران کاملا مناسب هستند. این در صورتی است که سقف های پلی کربنات هم در برابر نور خورشید و هم در برابر سرما و گرما و هم در برابر بارش باران محیط مورد نظر را عایق می کنند. اما اگر بخواهیم به ویژگی مشترک تمام سقف های برقی اشاره کنیم باید به چند مورد از قبیل موارد زیر اشاره کنیم؛

  • اولین ویژگی مشترک بین تمام سقف های برقی با کیفیت و درجه یک دوام و مقاومت بسیار بالای آن ها و طول عمر زیاد آن ها است. در واقع باز و بسته شدن این سقف ها با ریموت انجام می ‌شود و به دلیل کیفیت بالایی که دارند، در اثر باز و بسته شدن دچار هیچ گونه شکستگی یا آسیب نخواهند شد.
  • ویژگی مشترک دیگر که در بین تمام سقف های برقی با کیفیت و درجه یک یک مشترک است قابلیت ضد زنگ بودن و ضد خوردگی متریال و مواد تولید کننده سقف متحرک است. در واقع پروفیل ها، بدنه و همچنین فریم سقف متحرک از نوع آلومینیوم درجه یک بوده و در عین سبکی و انعطاف پذیری بالا، در برابر اکسید شدن و در برابر باران های اسیدی و نور خورشید نیز مقاومت بسیار بالایی دارد.
  • یکی دیگر از ویژگی های سقف برقی زویه دار بودن آن است. اغلب سقف های برقی بدین صورت طراحی می شوند که شما می ‌توانید آن ها را هم به صورت افقی و هم زاویه دار باز کنید. انتخاب زاویه با استفاده از ریموت کنترل امکان پذیر است.

اگر قصد دارید که یک سقف برقی با کیفیت، کارآمد و بادوام را با قیمت مناسب خریداری کنید بهتر است که خرید خود را از یک فروشگاه معتبر همچون فروشگاه اینترنتی سایه سازان توانا انجام دهید. این فروشگاه انواع مختلف سقف برقی را مطابق با هزینه مشتری و با کیفیت بسیار عالی و با تضمین کیفیت و قیمت در معرض فروش قرار داده است. بنابراین شما به راحتی می توانید از طریق این وب سایت هر نوع سایبان برقی را مطابق با هزینه خود خریداری کنید.