سایبان استخر اصفهان

سپری کردن یک روز گرم تابستانی در استخر روباز لذت بسیار زیادی دارد. بسیاری از ویلا های بزرگ دارای استخر روباز در داخل محوطه داخلی خود هستند. این استخرها مناسب ترین گزینه برای رفع خستگی بعد از یک روز کاری به شمار می ‌آیند. اما نکته اینجاست که آیا همیشه، تابش مستقیم نور آفتاب در فضای استخر دلپذیر و مطبوع است؟ قطعا جواب این سوال منفی خواهد بود. در بعضی از ساعات روز به خصوص در بسیاری از مناطق گرم، تابش مستقیم نور آفتاب در پاره ‌ای از ساعات روز می ‌تواند بسیار طاقت فرسا و همچنین آسیب زا باشد. پرتوهای مضر نور خورشید باعث به جا انداختن لکه های بسیار زیاد بر روی پوست می ‌شوند. همین مسئله نیز باعث می ‌شود شما از شنا کردن در استخر در این ساعات روز خودداری کنید. اما راه حل مناسبی که برای این مسئله در نظر گرفته شده است استفاده از سایبان استخر است. سایبان استخر اصفهان توانسته است بهترین گزینه ها را برای استخر روباز شما به شما پیشنهاد بدهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه بمانید.

سایبان استخر اصفهان


قیمت سایبان استخر اصفهان

سایبان استخر، نسبت به اندازه و جنس خود دارای قیمت های مختلفی نیز است. اگر بخواهیم در مورد قیمت سایبان استخر اصفهان صحبت کنیم باید فاکتور های متعددی را که در این زمینه تاثیرگذار هستند به صورت لیست وار بیان کنیم:

  • اولین نکته برای تعیین قیمت سایبان استخر اصفهان نوع سایبان است. شما می توانید برای استخر خود از دو نوع سایبان از جمله سایبان های ثابت و سایبان های متحرک استفاده کنید. سایبان ثابت خود در جنس های مختلف و مدل های گوناگون تولید می ‌شود، که به صورت ثابت و همیشگی بر روی استخر شما قرار خواهد گرفت. این سایبان می تواند از جنس pvc، از جنس شیشه و همچنین از جنس پارچه های مختلف باشد. اما سایبان متحرک نوع دیگری از سایبان مخصوص استخر است که صرفا در زمان دلخواه شما بر روی استخر روباز کشیده می شود.
  • جنس سایبان گزینه بعدی برای تعیین قیمت آن به شمار می آید. به عنوان مثال اگر جنس سایبان استخر شما از نوع شیشه سکوریت مات یا شفاف باشد، قطعا قیمت بسیار زیادی نیز خواهد داشت. به خصوص اگر این شیشه از نوع متحرک و تاشو باشد. اما جنس های مختلف دیگری نیز هستند که قیمت ‌های پایین ‌تری دارند و شما می توانید برای صرفه جویی بیشتر در هزینه های خود از آن جنس ها نیز استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جنس انواع مختلف سایبان استخر می توانید در وبسایت سایبان از طریق لینک های ارتباطی و همچنین از طریق کاتالوگ محصولات این فروشگاه اینترنتی در این مورد مطلع شوید.
  • سومین گزینه که قیمت سایبان را تحت تاثیر قرار می دهد اندازه آن است. اندازه سایبان متناسب با متراژ استخر کم و یا زیاد است. در صورتی که بخواهید تمام استخر خود را با سایبان بپوشانید باید متراژ بیشتری را در نظر بگیرید و به همین جهت نیز قیمت بیشتری پرداخت کنید. اما در صورتی که استخر شما کوچک باشد و یا قصد داشته باشید فقط قسمتی از استخر را با سایبان بپوشانید، پس هزینه های پایین تری نیز بابت آن پرداخت خواهید کرد.

قیمت سایبان استخر اصفهان

ویژگی سایبان استخر در اصفهان

استفاده از سایبان استخری به دلایل متعددی انجام می پذیرد؛ که ما یکی از این دلایل را در مطالب فوق بیان کرده ‌ایم. آن هم در امان ماندن از تابش مستقیم نور آفتاب در ساعات بسیار گرم روز و دوری از پرتوهای مضر نور خورشید بود. اما دیگر دلایل استفاده از سایبان را می توان به جداسازی محیط استخر و تقسیم بندی آن به دو قسمت زنانه و مردانه نیز اشاره کرد. علاوه بر آن در صورتی که شما بخواهید استخر شما از ساختمان های دیگر دید نداشته باشد و به صورت اختصاصی فقط مختص خودتان باشد، می توانید از سایبان استفاده کنید، تا استخر روباز شما به صورت کامل پوشش داده شود و از طبقات بالاتر همسایه های شما دید نداشته باشد. اما به هر دلیلی که از سایبان استفاده کنید باید ویژگی های برجسته آن را در نظر بگیرید. از جمله اصلی ترین ویژگی سایبان استخر درجه یک اصفهان؛ که تمام محصولات وب سایت فروشگاهی سایبان نیز از این ویژگی ها برخوردار هستند، می‌ توان به ترتیب موارد زیر را بر شمرد؛

  • عمر و دوام طولانی سایبان
  • مقاومت آن در برابر عوامل نامساعد جوی از جمله باد و باران و تابش های مستقیم نور خورشید
  • مقاومت در برابر خوردگی، اکسید شدن و باران های اسیدی
  • مقاومت بالا در برابر پارگی و یا شکستگی
  • زیبایی ظاهری و جذابیت بصری بالای سایبان
  • قابلیت عبور نور طبیعی و سالم از بافت آن و جلوگیری از تاریک شدن فضای داخلی استخر
  • ایجاد یک سایه مطبوع و دلپذیر با جلوگیری از ورود گرمای بیش از حد خورشید به داخل استخر و یا با جلوگیری از تابش پرتوهای مضر خورشید به داخل استخر