سایبان مغازه اصفهان

استفاده از سایبان مغازه نه تنها باعث می شود فضای داخلی مغازه خنک شود و از تابش نور مستقیم آفتاب در امان بماند، بلکه فضای بیرون مغازه را نیز از تابش خورشید در امان نگه می دارد. در بسیاری از موارد مغازه دار مجبور به چیدن بعضی از اجناس خود از جمله استند چیپس و پفک و یا حتی استند میوه در بیرون از مغازه است. به همین جهت نیز نیاز دارد تا قسمتی از فضای بیرون مغازه را با استفاده از سایبان پوشش دهد. از طرفی در فصل های سرد سال همچون فصل پاییز، استفاده از سایبان لازم است. زیرا بارش های پاییزی و یا حتی رگبار های بهاری باعث خیس شدن فضای جلوی مغازه و اجناس جلوی درب مغازه می شوند و از طرفی اگر باران به صورت زاویه دار ببارد، امکان دارد که از طریق درب مغازه به داخل آن نیز نفوذ کند. به همین جهت استفاده از سایبان مغازه بسیار مهم است و باید یک سایبان با کیفیت و استاندارد برای مغازه انتخاب شود. از دیگر ویژگی های سایبان و همچنین انواع مختلف آن می توان به موارد متعدد دیگری نیز اشاره کرد که در ادامه این مطلب از سایت سایبان بیشتر به آنها پرداخته ایم.

سایبان مغازه اصفهان

سایبان برقی مغازه اصفهان

منظور از سایبان برقی نوعی از سایبان است که به راحتی با استفاده از یک ریموت برقی باز و بسته می شود. این سایبان ها آسان ترین نوع استفاده را دارند و در دسته سایبان های بازویی برقی قرار می گیرند. شما به راحتی می توانید با استفاده از ریموت در هنگام نیاز سایبان را باز کرده و در هنگامی که به آن نیاز ندارید آن را ببندید. اگرچه ممکن است قیمت سایبان های برقی نسبت به انواع دستی کمی گران تر باشد، اما این بالاتر بودن قیمت به آسان تر بودن استفاده از آن و همچنین به مزیت های این سایبان می ارزد. به عنوان مثال این نوع سایبان ها نه تنها در هنگام استفاده راحت تر باز و بسته می شوند، بلکه قابلیت چاپ تبلیغات بر روی پارچه آن ها نیز وجود دارد. همچنین شما می توانید حتی به هنگام قطعی برق آن را به صورت دستی نیز باز و بسته نمایید. از طرفی امکان استفاده انواع پارچه ها در جنس های مختلف برای تولید این سایبان وجود خواهد داشت.

سایبان برقی مغازه اصفهان

سایبان دستی مغازه اصفهان

یکی دیگر از انواع سایبان مورد استفاده برای مغازه، سایبان دستی است. سایبان های دستی با یک هندل و کنترل کننده، باز و بسته می شوند و بسیار کاربردی هستند. از طرفی قیمت آن ها نیز نسبت به سایبان های برقی مغازه مقرون به صرفه تر است. انواع مختلف سایبان دستی از جمله سایبان های بازویی، سایبان کالسکه ای و مدل های متنوع دیگر وجود دارند که در جنس های مختلف و گوناگون تولید می شود. اگر شما هم قصد دارید برای مغازه خود یک سایبان انتخاب کنید در مرحله اول باید به جنس آن و در مرحله دوم به نوع آن توجه داشته باشید. علاوه بر آن حتما به این مسئله دقت کنید که بودجه شما برای خرید چه نوع سایبانی مناسب تر است. البته سایه بان های دستی نیز آپشن های مختلفی دارند که از جمله اصلی ترین آن ها امکان اجرای تبلیغات بر روی پارچه سایبان است. همچنین جنس های مختلف سایبان از جمله جنس های ضدآب و عایق نیز وجود دارند که برای زمان بارندگی نیز کاملا ایده آل و مناسب هستند. باز و بسته کردن سایبان های دستی نسبت به نوع برقی کمی زمان برتر است. زیرا شما باید با استفاده از یک هندل به صورت دستی عمل باز و بسته کردن سایبان را انجام می دهید.

سایبان دستی مغازه اصفهان

قیمت سایبان مغازه در اصفهان

قیمت سایبان مغازه در اصفهان بستگی به عوامل مختلفی دارد؛ که اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت گذاری این محصول را می توان به نوع سایبان نسبت داد. قطعا سایبان های برقی که در جنس عالی تولید شده باشند قیمت بیشتری نسبت به سایبان های دستی دارند. اما علاوه بر نوع سایبان جنس آن نیز بر قیمت گذاری این محصول تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی که جنس سایبان از نوع درجه یک و مقاوم در برابر پوسیدگی، پارگی، و آب باشد حتما قیمت بیشتری نسبت به انواع جنس های معمولی دارد. علاوه بر آن اسکلت بندی و بدنه سایبان نیز در قیمت گذاری آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود. اسکلت بندی های سبک و ضد زنگ همچون آلومینیوم کیفیت و دوام بیشتری نسبت به اسکلت های معمولی دارند و از لحاظ قیمت نیز گرانتر هستند.
در صورتی که قصد دارید یک سایبان عالی، ضد آب، ضد پوسیدگی، مقاوم در برابر آفتاب و با کیفیت و ماندگاری بالا خریداری نمایید و در عوض قیمت های مقرون به صرفه نیز بابت آن پرداخت کنید، بهتر است که خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید. شرکت بزرگ سایبان در راستای خدمات رسانی به مشتریان، انواع مختلف سایبان های برقی و دستی مغازه را مطابق با سفارش مشتری و با قیمت عالی در معرض فروش قرار داده است.