طرح پارکینگ در حیاط

اگر فضای اضافی در حیاط خود دارید، آن را به ساخت یک پارکینگ اختصاص دهید. بدین ترتیب استفاده حداکثری را از محیط خود می برید و می توانید با ایجاد یک سقف و محیطی برای پارک کردن خودرو و سایر وسایل نقلیه در آن، از آن ها مراقبت می کنید و در برابر نور خورشید یا باد و باران، از اتفاقات ناخوشایند جلوگیری می کنید. بهتر است طرح پارکینگ را متناسب با حیاط خود انتخاب کنید تا حیاط شما همواره چشم نواز بماند. یکی از طرح های پارکینگ حیاط، اجرای پارکینگ در حیاط خلوت یا پاسیو است. طراحی پارکینگ حیاط خلوت سه مرحله دارد که شامل ساخت چهارچوب سقف، برگزیدن و خرید پوشش سقف و نصب و اجرای پوشش سقف روی چهارچوب می شود. البته این کارها راحت هستند و زمان زیادی نمی برند. یکی از طرح های پارکینگ حیاط سقف هوشمند است که با استفاده از آن انجام همه کارها راحت تر می شود، اما در قبال آن هزینه زیادی را باید بپردازید. این طرح به راحتی با فشار یک دکمه باز و بسته می شود و همچنین فعالیت آن کاملا اتوماتیک است. جنس این سقف ها اغلب از یو پی وی سی و پلی کربنات است.

طرح پارکینگ در حیاط

طرح های پارکینگ حیاط

از دیگر طرح های پارکینگ حیاط، سقف پلی کربنات است. از بزرگترین مزیت های این پارکینگ، مقاوم بودن آن در برابر اشعه یو وی یعنی اشعه آفتاب است. همچنین این سقف ها در برابر خوردگی  و رنگ پریدگی مقاومت بسیار بالایی دارد. پوشش ایرانیت یکی دیگر از طرح های پارکینگ حیاط است. سقف ایرانیت می تواند در مدل ها و جنس های گوناگونی تولید شود. البته سقف پارکینگ ایرانیت شاید با نام فایبرگلاس، اترنیت و آذریت نیز معرفی می شود. همچنین طرح پارکینگ حیاط آلومینیومی از پیشنهادهای ما به شما است. مقاومت این سقف پارکینگ ها بسیار بالا است و افزون بر آن در برابر آب و رطوبت زنگ نمی زند یا دچار خوردگی نمی شود.

قیمت پارکینگ حیاط

انواع طرح های پارکینگ حیاط را می توانید از سایت سایه سازان توانا خریداری کنید. قیمت پارکینگ حیاط در این سایت بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. انواع طرح های پارکینگ حیاط را ما در سایت قرار داده ایم تا بتوانید با دست باز، طرح پارکینگ مدنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.