سقف پارکینگ ویلایی

خانه های حیاط دار یا به بیانی دیگر خانه های ویلایی جزء دسته منازلی هستند که پارکینگ سقف دار برای قرار دادن ماشین ندارند و عمدتا خودرو در تمامی فصول در حیاط قرار می گیرد. این موضوع باعث می شو که د علاوه بر قرار گرفتن خودرو در باران و برف، در روزهای آفتابی نیز مشکلاتی نظیر رنگ پریدگی خودرو یا موارد دیگر به وجود آید. از این رو سقف پارکینگ ویلایی وارد عمل می شود که بتواند علاوه بر ایجاد سایبانی برای خودرو از آن در برابر آب و هوای نا مساعد مراقبت کند. در این مطلب با سایه سازان توانا همراه باشید که به تمامی اطلاعات پیرامون این دسته از سقف ها بپردازیم.

سقف پارکینگ ویلایی چیست

سقف پارکینگ ویلایی عموما به دسته سقف هایی اطلاق می شود که روی دیوار نصب شده و به راحتی قابل جمع شدن هستند. برخی از این سقف ها تنها در یک سمت دیوار نصب می شوند و برخی نیز به نصب دو طرفه احتیاج خواهند داشت. افرادی که قصد دارند سقف را در جایی قرار دهند که دیواری برای نصب وجود ندارد، می توانند از پایه های زمینی استفاده کنند. سقف پارکینگ ویلایی پارچه ای یا پلاستیکی است که از نفوذ آب جلوگیری کرده و همچنین از خودرو یا مواردی محافظت می کند که زیر آن قرار می گیرند.

سقف پارکینگ ویلایی چیست

انواع سقف پارکینگ ویلایی

امروزه انواع سقف پارکینگ ویلایی بسیاری تولید و روانه بازار شده اند که هر کدام دارای ویژگی و کارایی منحصر به فردی هستند. در این قسمت به معرفی انواع این سقف ها می پردازیم. شما می توانید هر یک از این موارد را به راحتی از سایه سازان توانا خریداری کنید.
سقف های متحرک
سقف های متحرک یکی از پر فروش ترین نوع سقف های ویلایی هستند. این دسته از سقف ها در گوشه ای از حیاط نصب شده و در صورت نیاز به راحتی جمع می شوند. سقف های متحرک هزینه بسیار مناسبی را به خود اختصاص داده اند. به طوری که هر فردی می تواند به راحتی آن را خریداری کند.
سقف های متحرک پارچه ای
سقف های متحرک پارچه ای نیز گزینه مناسبی برای پارکینگ های ویلایی هستند با این تفاوت که این دسته از سقف ها برای مناطقی که بارش بسیاری را با خود به همراه دارند، کاربرد مناسبی نخواهد داشت. این دسته از سقف ها می توانند جمع شده یا از بدنه جدا شوند.

انواع سقف پارکینگ ویلایی

سقف های متحرک کشویی

بهترین انتخاب برای اکثر ویلاها، سقف های متحرک کشویی است. این دسته از سقف ها به راحتی باز می شوند و از جنس پلاستیک تهیه شده اند که کاملاً ضد آب بوده و با شیب مناسبی که دارند، به هنگام بارندگی آب را با فاصله زیاد از اجسام زیر سقف خارج می کنند.
سقف های ویلایی متحرک برقی و دستی
این دسته از سقف ها نیز جزء پر فروش ترین نوع سقف های ویلایی چه نوع برقی و چه نوع دستی هستند. به طبع نوع برقی یا اتومات آن قیمت بیشتری نسبت به نوع دستی دارد، اما هر دو کارایی بسیار خوبی داشته و برای خانه های ویلایی بهترین انتخاب هستند.
سقف ها ویلایی متحرک با طراحی خاص
این دسته از سقف ها که توسط سایه سازان توانا عرضه می شود به عنوان دسته سقف های سفارشی معرفی شده اند. این سقف ها با توجه به خواسته مشتری طراحی و ساخته شده و توسط افراد باتجربه نیز در محل نصب می شود. سقف های ویلایی متحرک با طراحی خاص نیز گزینه بسیار خوبی برای محوطه باز هتل ها یا مراکز خرید هستند.

مشخصات سقف پارکینگ ویلایی

مشخصات سقف پارکینگ ویلایی

سقف پارکینگ ویلایی با توجه به کارایی که دارد مشخصات متفاوتی را به خود اختصاص می دهد. به عنوان مثال در ساخت سقف های کشویی از بهترین ابزارها استفاده شده است که سال ها به راحتی برای شما کارایی دارد. از سویی دیگر جنس متریال سقف های متحرک پارچه ای نیز به گونه ای است که شما می توانید هر زمان که مد نظرتان بود به راحتی پارچه را از بدنه سقف جدا کرده و با ماشین لباسشویی آن را بشویید، اما با وجود این تفاسیر می توان گفت تمامی انواع سقف های پارکینگ ویلایی کیفیت بسیار بالایی دارند و همین موضوع باعث شده که فروش این محصول همواره دارای رونق باشد.

کلام آخر

در این مطلب به صورت اختصاصی به تمامی مطالب پیرامون سقف پارکینگ ویلایی پرداختیم. با خرید این دسته از سقف ها و نصب آن ها در حیاط خانه یا محل کار خود به راحتی از خودرو یا هر وسیله دیگری محافظت کنید که در حیاط جای می گیرند. اگر احتیاج به اطلاعات بیشتر و راهنمای خرید این محصول دارید، می توانید با شماره درج شده در صفحه ابتدایی سایه سازان توانا تماس حاصل نمایید. از این طریق با کارشناسان مطرح این مجموعه ارتباط برقرار کنید و هر آنچه که لازم است برای خرید این سقف ها بدانید را بدست آورید.