پوشش سقف پارکینگ

پارکینگ ندارید؟ نمی خواهید ماشینتان در اثر تابش مکرر و مستقیم آفتاب آسیب ببیند؟ ساختمان شما کوچک است و کارمندان پارکینگی برای پارک ماشین های خود ندارند؟ راه حل شما پوشش سقف پارکینگ است. سایه سازان توانا مجری متخصص در امر تولید و نصب انواع سایبان در کنار شما خواهد بود. در صورتی که به پوشش سقف مناسب نیاز دارید از این مقاله دیدن نمایید. علاوه بر آشنایی با انواع پوشش پارکینگ سفارش خود را به آسانی به انجام برسانید.

انواع پوشش سقف پارکینگ

پوشش هایی که برای سقف پارکینگ در نظر می گیرند در دو نوع اصلی تولید می شوند. هر یک از این انواع مزایای منحصربفردی دارند. جنس پوشش سقف پارکینگ متفاوت است. پوشش ورق آکریلیک و پوشش ورق پلی کربنات دو نوع اصلی به حساب می آیند. برای انتخاب نوع ورقه حتما از مشاوران فروش مجموعه سایه سازان توانا کمک بگیرید. در این بخش به معرفی هر یک از این انواع می پردازیم.

پوشش ورق آکریلیک

ورق های آکریلیک شفافیت مناسبی دارند. این پوشش ها علاوه بر زیبایی دوام بسیار بالایی داشته و در برابر تابش آفتاب و باد و باران مقاوم هستند. از این ورقه ها به عنوان سقف پارکینگ و همچنین نورگیر استفاده می کنند. نصب این ورقه ها کار پیچیده ای نیست و به آسانی انجام می شود.

انواع پوشش سقف پارکینگ

پوشش سقف پلی کربنات

پلی کربنات نوعی ورقه برای ساخت پوشش پارکینگی است. این نوع یکی از پرفروش ترین ورقه های سایبانی به حساب می آید. از دلیل محبوبیت این پوشش علاوه بر زیبایی می توان به طول عمر بالای آن نیز اشاره کرد. این ورقه ها فقط برای پوشش سقف قابل استفاده نیستند و کاربردهای متنوعی دارند. از جمله:

 • پوشش سقف استخر
 • نورگیر حبابی
 • نورگیر سقفی

مزایای پوشش سقف پارکینگ
بدون شک استفاده از این نوع سقف ها مزایای متعددی دارد. بخاطر این مزایا افراد زیادی به خرید این پوشش ها اشتیاق پیدا کرده اند. در این قسمت می توانید فهرست منافع استفاده از این پوشش ها را ببینید. با کسب اطلاعات بیش تر درباره محصول می توانید مطمئن خرید کنید. نگاهی به مزایای پوشش سقف بیندازیم:

 • دوام بسیار بالا
 • مقاوم در برابر نور خورشید
 • مقاوم در برابر باد و باران
 • قابلیت نصب آسان و بدون دردسر
 • زیبایی شگفت انگیز و منحصربفرد
 • کم وزن و سبک
 • کیفیت بالا و استثنایی
 • کم هزینه
 • مقاوم در برابر فشار و ضربه

اجرای پوشش سقف پارکینگ توسط سایه سازان توانا

اجرای پوشش سقف پارکینگ توسط سایه سازان توانا

اگر کاربردها و مزایای پوشش سقف شما را به خرید آن ترغیب کرده است، باید دقت کنید که سقف باکیفیتی خریداری نمایید. علاوه بر کیفیت، جنس و نوع پوشش حتما به نحوه نصب آن نیز دقت کنید. اگر در نصب این سقف ها کم کاری صورت بگیرد عواقب جبران ناپذیری در انتظار خواهد بود. به دلیل حساسیت بالا در زمینه نصب پوشش های پارکینگی شرکت سایه سازان توانا علاوه بر تولید این تجهیزات به نصب کامل آن ها پرداخته است.
به دلیل تقاضای بالای مشتریان هم اکنون قادر هستید از خدمات عرضه و نصب پوشش های پارکینگی این شرکت بهره مند شوید. شرکت سایه سازان با داشتن نیروهای متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته و استاندارد در کنار شما خواهد بود.

کلام آخر

دیگر مثل گذشته نیازی به پارکینگ مجزا ندارید. پوشش سقف پارکینگ جایگزین مناسب، زیبا و بی دردسری است. شرکت سایه سازان توانا در زمینه تولید انوع سایه بان فعالیت دارد. سابقه چندین ساله این شرکت در زمینه تولید، عرضه و نصب سایه بان آن را زبانزد کرده است. رضایت مشتری و کسب مشتریان وفادار افتخار ما به حساب می آید. اگر تمایل به خرید ورقه سقف پارکینگ هستید، تردید نکنید. شما می توانید به سایه سازان توانا اعتماد کنید. کافی است با ما تماس بگیرید. کارشناسان پاسخگوی شما خواهند بود.