روش نگهداری از سایبان خودرو

آشنایی با روش نگهداری از سایبان خودرو باعث می شود تا شما با کمترین هزینه ممکن، طول عمر سایبان خودرو خود را افزایش دهید. سایبان هایی که به بهترین نحو نگهداری می شوند، می توانند علاوه بر حفظ زیبایی خود، کارایی مناسبی نیز داشته باشند. سایبان های خودرو به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند هرچه بهتر از خودروها محافظت کرده و اجازه آسیب رسیدن به بدنه آن ها را صادر نکنند. با این وجود تنها در صورتی می توانند به خوبی این وظیفه خود را انجام دهند که از آن ها مراقبت و نگهداری شود.
سایبان خودروها در مدل ها و جنس های مختلفی در بازار موجود هستند. اگر قصد دارید تا با روش های نگهداری از سایبان خودرو خود آشنا شوید، نیاز است تا در ابتدا بدانید که جنس سایبان خودرو خود چیس و سپس اقدامات ضروری برای حفظ و نگهداری آن را پیاده سازی کنید. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر در زمان استفاده از سایبان، به خوبی از آن نگهداری نکنید، مطمئنا در آینده باید هزینه های سنگینی را برای تعویض، تعمیر و یا ترمیم آن ها خرج کنید. ما در ادامه روش نگهداری از برخی سایبان های خودرو که بیشترین استفاده را در بین افراد دارند، به شما آموزش می دهیم. شما عزیزان می توانید برای ثبت سفارش و خرید سایبان متحرک با کارشناسان سایه سازان توانا تماس بگیرید.

روش نگهداری از سایبان خودرو برزنتی

روش نگهداری از سایبان خودرو برزنتی

یکی از سایبان های خودرو که در سال های گذشته بیشتر مورد توجه خودروداران قرار گرفته است، سایبان خودرو برزنتی است. اما باید بدانید که این مدل از سایبان ها نیز معایب خاص خودشان را دارند. برای مثال در مقایسه با سایر مدل های سایبان خودروها، بیشتر مستعد کثیف شدن و فرسایش خواهند بود. از این رو به عنوان کسی که قصد دارید تا با روش نگهداری از سایبان خودرو مدل برزنتی آشنا شود، نیاز است تا از کثیف شدن و نشستن گرد و غبار بر روی سایبان جلوگیری کرده و در صورت پارگی و یا پوسیدگی بخشی از سایبان، هرچه سریع تر نسبت به تعمیر و ترمیم آن اقدام کند. بدین صورت می توانید طول عمر سایبان برزنتی خود را افزایش دهید.

روش نگهداری از سایبان خودرو گالوانیزه

ورق های گالوانیزه به خودی خود دارای طول عمر بسیار مناسبی هستند و به همین دلیل، دردسرهای کمتری برای محافظت و نگهداری از آن ها وجود دارد. تنها نکته ای که در زمان استفاده از سایبان خودرو گالوانیزه باید به آن توجه کرد این است که اگر این ورق ها زیر تابش مستقیم نور خورشید باشند، فضای زیرین آن ها بسیار داغ خواهد شد. از این رو برای کاهش دمای سطح زیرین ورق های گالوانیزه، بر روی آن ها از عایق های حرارتی مانند پشم شیشه و با پشم سنگ استفاده می کنند. اما با افزایش دما در فصول گرم تر سال، این بخش از سایبان آسیب دیده و همین امر باز هم منجر به تابش آفتاب خواهد شد. از آن جایی که عایق های سایبان های گالوانیزه را نمی توان تعمیر کرد، در صورتی که طول عمر آن ها به اتمام رسید، باید نسبت به تعویض آن ها اقدام کنید.

روش نگهداری از سایبان خودرو pvc

یکی دیگر از سایبان های خودروهایی که محبوبیت زیادی بین مصرف کنندگان دارد، سایبان خودرو مدل pvc است. از جمله مهمترین مزیت این سایبان ها این است که در مقایسه با سایر مدل های دیگر، کمتر آلودگی و کثیفی را به خود جذب می کنند. از این رو روش نگهداری از سایبان خودرو مدل pvc بسیار ساده تر از سایر روش ها خواهد بود. تنها نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که حضور طولانی مدت آن در برابر شرایط جوی مختلف، مانند تابش مستقیم نور خورشید، بارانم، برف و ... می تواند باعث آسیب دیدن بخشی از سایبان شود. اما زمانی که این سایبان ها آسیب دیدند، تنها راه ممکن برای تعمیر آن ها، تعویض خواهد بود.

روش نگهداری از سایبان خودرو مدل پلی یوپان یا UPVC

روش نگهداری از سایبان خودرو مدل پلی یوپان یا UPVC

شاید بتوان عنوان داشت که بهترین گزینه برای خرید سایبان خودرو، سایبان های UPVC هستند. این مدل از سایبان ها دارای مقاومت بسیار مناسبی در برابر شرایط جوی مختلف مانند تابش مستقیم نور خورشید، بارش باران و یا برف و ... خواهند داشت. شما می توانید این مدل از سایبان های خودرو را سفارش داده و سپس آن ها را به صورت پیش ساخته تحویل بگیرید. یکی دیگر از مزایای سایبان های UPVC این است که هیچگونه آلودگی و یا کثیفی را به خود جذب نکرده و به همین دلیل شستن، نگهداری و یا تمیز کردن آن ها بسیار ساده خواهد بود. تنها کافی است تا آن را با مقدار کمی آب بشویید. در صورتی که بخشی از سایبان پلی یوپان شما آسیب دید، تنها کافی است تا قسمتی از ورق UPVC را تعویض کنید. دلیل این امر نیز ساختار متصل شونده این ورقه ها است که به شما این اجازه را می دهد. بدین صورت بدون نیاز به تعویض تمامی ورق، علاوه بر کاهش هزینه ها، سایبان خودرو خود را هم تعمیر کرده اید.

شما از این پس می توانید برای پیاده سازی هر نوع سایبان خودرو با هر جنسی از خدمات گروه صنعتی سایه سازان کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات این واحد صنعتی می توانید وب سایت سایه سازان را بصورت کامل مطالعه کرده یا از کارشناسان مجموعه کمک بگیرید. با کمک تیم مجرب و متخصص سایه سازان توانا بهترین و بهینه ترین ابعاد سایبان ماشین را داشته باشید و از خودرو خود محافظت کنید.