انواع سایبان فلزی

سایبان فلزی یکی از محصولاتی است که به عنوان برای ایجاد سایه مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی می‌توان گفت برای درست کردن پارکینگ حیاط، برای درست کردن سایبان برای استخر و ... می توان از این محصول با کیفیت بالا استفاده نمود. سایبان فلزی دارای انواع متفاوتی است که افراد می‌توانند با توجه به نیاز و سلیقه خود انواع متفاوت آن را مورد استفاده قرار دهند. در این مقاله قصد داریم به انواع سایبان فلزی بپردازیم، به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.‌ اگر قصد دارید سایبان فلزی پارکینگ سفارش دهید، خواندن این مطلب به شما کمک فراوانی می کند.

انواع سایبان فلزی

سایبان متحرک

این نوع سایبان دارای قابلیت تحرک است و به راحتی امکان باز و بسته کردن آن وجود دارد. استفاده از این محصول در فضاهایی که کوچک هستند مناسب است. شما با استفاده از این نوع سایبان می توانید به راحتی آن را حرکت دهید. سایبان متحرک ممکن است با استفاده از نیروی دست کار کند و یا برقی باشد. امروزه استفاده از سایبان برقی متحرک رونق و رواج بسیار زیادی پیدا کرده است، اما یکی از مهم‌ترین معایب استفاده از این محصول این است که زمانی که نیرو و یا جریان برق قطع شود، دیگر نمی توان از آن استفاده کرد.

سایبان متحرک


سایبان متحرک تاشو

سایبان متحرک تاشو را می‌توان یکی از زیرشاخه‌های سایبان متحرک دانست. سایبان متحرک تاشو به نوعی از سایبان گفته می‌شود که زمانی که نیاز به استفاده از آن وجود ندارد، به راحتی می توان آن را تا کرد و در گوشه‌ای قرار داد. سایبان متحرک تاشو برای استفاده در فضاهای کوچک گزینه مناسبی است و زمانی که نیاز به استفاده از نور خورشید دارید می توانید به راحتی آن را تا کرده و در گوشه قرار دهید و سپس مجددا آن را باز کنید.

 سایبان متحرک تاشو


سایبان کشویی

سایبان کشویی به نوعی سایبان گفته می شود که اجزا و قطعات آن زیر یکدیگر قرار می گیرند، برای مثال زمانی که این سایبان را باز می‌کنید، قطعات تشکیل دهنده سایبان به صورت کشویی از جای خود بیرون می آیند. سایپان کشویی ممکن است با استفاده از نیروی دست و یا با استفاده از نیروی برق کار کند. به صورت کلی استفاده از این محصول باعث بهینه سازی فضای موجود می شود و باعث می‌شود بتوانید از فضاهای مورد نظر خود بهترین استفاده را داشته باشید. به صورت کلی می‌توان گفت استفاده از سایبان کشویی نسبت به سایر انواع سایبان متحرک رواج بیشتری دارد و این محصول به دلیل دارا بودن کیفیت بالا هم برای منازل و هم برای مکان های عمومی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

 سایبان کشویی


سایبان چتری

سایبان چتری یکی از انواع سایبان های متحرک است که امکان باز و بسته کردن آن وجود دارد. سایبان چتری معمولاً از جنس برزنت تولید و روانه بازار می‌شود، اما در برخی از موارد انواع فلزی آن را نیز می‌توانید در بازار بیابید. استفاده از این سایبان معمولاً برای مکان هایی که می خواهید در آن‌ها بنشینید و یا مکان هایی که در آن‌ها از میز و صندلی استفاده می شود، رونق و رواج بسیار زیادی دارد. مهم‌ترین مزیت استفاده از این سایبان این است که این نوع سایبان علاوه بر ایجاد سایه، زیبایی خاصی دارد و فضای موجود را زیباتر نشان می دهد. این محصول وزن کمی دارد، به همین دلیل می توانید زمانی که نیاز به استفاده از آن است آن را باز کرده و مورد استفاده قرار دهید و سپس مجددا آن را جمع کرده و در گوشه قرار دهید.

 سایبان چتری


سایبان آکاردئونی

سایبان آکاردئونی به نوعی از سایبان گفته می‌شود که علاوه بر داشتن سقف دارای بدنه نیز هست. از این محصول در اکثر موارد برای پارکینگ استفاده می‌شود و در مکان‌هایی که پارکینگ فضای بسته در آن‌ها وجود ندارد، می‌توان از این محصول در حیاط استفاده کرد. سایبان آکاردئونی معمولاً دارای طول ۲ متر است و ارتفاع آن به گونه‌ای تنظیم شده است که از ارتفاع یک خودروی شاسی بلند در حدود ۳۰ سانتیمتر بلندتر باشد. استفاده از این محصول می تواند خودرو را از آفتاب در امان نگه دارد و وزن سبک این محصول به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند در مکان های مختلف از آن استفاده کنند. جنس عالی و درجه یک سایبان آکاردئونی باعث می شود زیر فضای سایبان به صورت کامل خنک باشد و هیچگونه آسیبی از نظر گرما به خودرو وارد نشود.

 سایبان آکاردئونی


سایبان استخری

برای روی استخر می توان از سایبان استخری استفاده کرد. سایبان استخری معمولاً با استفاده از پایه، بالای استخر نصب می شود و در اکثر موارد از انواع مختلف سایبان ثابت برای این منظور استفاده می شود. در برخی از موارد می توان سایبان استخر را از انواع متحرک انتخاب کرد تا زمانی که می خواهید از استخر استفاده کنید، در مورد بودن و یا نبود سایبان حق انتخاب داشته باشید. سایبان استخری در برابر تابش آفتاب مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و به راحتی امکان خراب شدن آن وجود ندارد. شما می توانید انواع سایبان فلزی چون سایبان متحرک، متحرک تاشو، کشویی، چتری، آکاردئونی، استخری را به تیم متخصص سایه سازان توانا سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.