سایبان چتری اصفهان

سایبان چتری به دلیل شباهت ساختاری و ظاهری به چتر، و به دلیل مکانیزم عملکرد خود، با عنوان سایبان چتری نامگذاری شده است. سایبان چتری دارای سایزهای متفاوت، مدل های مختلف، رنگ بندی های گوناگون و جنس های متنوع است. که هرکدام از آن ها در شرایطی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال اگر سایبان چتری شما بزرگ و دارای لبه باشد بیشتر برای آلاچیق های بزرگ ویلایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. اما سایبان های کوچکتر را می توان در بالکن نیز استفاده کرد. همچنین انواع مختلف سایه بان از لحاظ نوع جنس نیز با یکدیگر متفاوت هستند. برخی از سایبان ها ضد آب بوده و در روزهای بارانی نیز قابلیت استفاده دارند. اما برخی دیگر فقط برای جلوگیری از تابش نور آفتاب به کار می ‌روند. ما در ادامه این مقاله از سری مقالات وب سایت تخصصی سایبان در مورد قیمت سایبان و همچنین چگونگی خرید ارزان قیمت انواع سایبان توضیحاتی را برای شما ارائه خواهیم نمود. بنابراین با ما همراه باشید.

سایبان چتری اصفهان

قیمت سایبان چتری در اصفهان

  • قیمت سایبان چتری در اصفهان بستگی به نوع سایبان و چگونگی عملکرد آن دارد. برخی از مواقع سایبان به صورت ثابت و برخی دیگر به صورت متحرک طراحی می شود. منظور از سایبان متحرک این است که شما هر موقع بخواهید می توانید سایبان را همانند یک چتر جمع کرده و آن را جابجا کنید. اما منظور از سایبان ثابت، نوعی از سایبان است که به راحتی نمی ‌توان آن را جابجا کرد و به عبارتی در زمین پیچ می شود. بنابراین این مسئله می ‌تواند بر روی قیمت سایبان تاثیر گذار باشد.
  • عامل دیگر که قیمت سایبان را تحت تاثیر قرار می ‌دهد جنس سایبان است. قطعا منظور از جنس سایبان هم جنس چتر آن و هم جنس میله ها و پایه سایبان است. در صورتی که میله ها و پایه از نوع ضد زنگ و با مقاومت بالا باشند، قطعا کیفیت سایبان را نیز تحت تاثیر قرار داده و قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. همچنین جنس چتر آن نیز باید از نوع درجه یک باشد و در مقابل باد و همچنین در مقابل عوامل مخرب محیطی همچون نور مستقیم آفتاب مقاومت بالا داشته باشد.
  • نکته دیگری که در قیمت گذاری سایبان تاثیر گذار خواهد بود سایز آن است. اندازه سایبان و متراژ چتر آن قطعا در قیمت گذاری نهایی محصول تاثیر گذار است. همچنین هر چقدر که اندازه و سایز سایبان بیشتر باشد، قطعا اندازه میله ها نیز بالاتر خواهد بود. همانطور که قبلا هم گفتیم جنس میله ها در قیمت ‌گذاری این محصول تاثیر گذار است. بنابراین اگر که هم جنس میله و هم کیفیت میله ها بالا باشد و متراژ آن ها بیشتر باشد، قطعا قیمت سایبان نیز بسیار بیشتر از موارد معمولی خواهد بود.
  • اگر بخواهیم به نحوه قیمت گذاری انواع مختلف سایبان چتری بیشتر بپردازیم، این مسئله را نیز باید برای شما یادآور شویم که نحوه خرید شما به عنوان مشتری می تواند به صورت کاملا مستقیم بر قیمت این محصول تاثیر گذار باشد. به عبارتی اگر شما خرید خود را به صورت کاملا مستقیم از تولید کننده انجام دهید، هزینه ‌های کمتری نیز بابت آن پرداخت خواهید کرد. در غیر این صورت شما مجبور به خرید از دست واسطه ها خواهید بود و هزینه های بیشتری نیز برای خرید محصول مورد نظر خود پرداخت خواهید نمود. بنابراین حتما این نکته را مد نظر داشته باشید که به هنگام خرید حتما به مراکز معتبر که به صورت مستقیم سایبان را در معرض فروش قرار می ‌دهند مراجعه نمایید.

isfahan umbrella conopy 2

 

خرید سایبان چتری از نمایندگی اصفهان با قیمت مناسب

اگر شما نیز به فکر خرید سایبان چتری برای حیاط خلوت خود و یا برای پارکینگ خود هستید، می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی سایبان که یکی از بزرگترین وب سایت های فروشگاهی در زمینه فروش انواع سایبان چتری است، خرید خود را انجام دهید. وب سایت فروشگاهی سایبان به عنوان نمایندگی توزیع این محصول در اصفهان مشغول به فعالیت بوده، و انواع مختلف سایبان را در متراژهای مختلف و در رنگ ‌های گوناگون و متناسب با سلیقه و نیاز مشتری، برای فروش ارائه نموده است. از طرفی کیفیت این سایبان ها هم از لحاظ اسکلت بندی و میله و هم از لحاظ جنس چتر سایبان در نوع درجه یک و عالی است. دوام و طول عمر این سایبان ها نیز بسیار بالا بوده و شما قطعا با خرید سایبان از این مرکز، نیازی به تعمیر و یا تعویض آن در طولانی مدت نخواهید داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف سایبان های ارائه شده در این وبسایت فروشگاهی و برای اطلاع از مشخصات فنی، کیفی و ظاهری آن ها؛ می توانید از طریق کاتالوگ محصولات ما اقدام نمایید. قیمت این محصولات نیز به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه بسیار عالی و مناسب است و شما می توانید با خیالی آسوده و بدون دغدغه در مورد کیفیت و قیمت این محصول خرید خود را به راحتی انجام دهید.