سایبان کالسکه ای اصفهان

در بین انواع مختلف سایبان هایی که برای مغازه ، مجتمع های مسکونی، پنجره و... مورد استفاده قرار می گیرند، سایبان کالسکه ای جزو متداول ترین و ارزانترین نوع سایبان است. انواع مختلف سایبان بازویی و برقی نیز در بازار موجود هستند که از لحاظ قیمت کمی گرانتر از نوع کالسکه ای هستند. اما سایبان کالسکه ای به دلیل قیمت مناسب تری که دارد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
این سایبان از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. قسمت اول با نام اسکلت سایبان و قسمت دوم با نام روکش سایبان شناخته می ‌شود. هم اسکلت و هم روکش سایبان می توانند از جنس های مختلفی تولید شده باشند. ما در ادامه این مقاله از سری مقالات تخصصی وب سایت فروشگاهی سایبان در مورد انواع مختلف سایبان های کالسکه ای، کاربرد آن ها و ویژگی های آن ها بیشتر صحبت کرده ‌ایم. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را در این مقاله از سایت سایبان، تا انتها همراهی کنید.

قیمت سایبان کالسکه ای در اصفهان

قیمت سایبان کالسکه ای در اصفهان

همانطور که قبلا هم گفته ایم، انواع مختلف سایبان های کالسکه ای دارای جنس های مختلفی در اسکلت بندی و روکش سایبان هستند، که همین مسئله در قیمت گذاری آن تاثیر مستقیم دارد. به عنوان مثال برخی مواقع روکش این سایبان از جنس پلی استر با روکش دورو پی وی سی است، که این نوع روکش دارای کیفیت بسیار بالا و به دنبال آن قیمت زیادی است.
اما روکش های دیگر نیز وجود دارند که به ترتیب کیفیت با نام روکش ترانزیت یک رو، روکش بنر و روکش پارچه شناخته می شوند. هر چقدر که کیفیت روکش پایین تر باشد قطعا قیمت آن نیز کمتر خواهد بود. روکش های پلی استر و روکش های ترانزیت نسبت به روکش های بنر و پارچه از لحاظ کیفیت و از لحاظ کاربرد برتری دارند. اما به همان اندازه نیز قیمت بالاتری خواهند داشت.
اسکلت بندی این نوع سایبان نیز در مدل ها و کیفیت های مختلف تولید می شود. هر چقدر که اسکلت بندی این نوع سایبان سبک تر و مقاوم تر باشد، قطعا دوام و عمر آن نیز بیشتر بوده و از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. تا به اینجا در مورد انواع مختلف جنس روکش و اسکلت سایه بان و تاثیر آن ها بر قیمت این محصول صحبت کرده ‌ایم.
اما فاکتور دیگری نیز به صورت مستقیم در قیمت سایبان های کالسکه ای تاثیر گذار است، و آن نحوه خرید مشتری خواهد بود. اگر شما به عنوان مشتری سایبان را به صورت مستقیم از خود تولید کننده خریداری کنید، پس قطعا هزینه های کمتری نیز بابت آن پرداخت خواهید کرد. یکی از نمایندگی های مستقیم که سایبان کالسکه ای را به صورت کاملا مستقیم و از تولید به مصرف در معرض فروش قرار داده است وبسایت بزرگ فروشگاهی سا‌یبان است.
بنابراین شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه خاطر، در مورد قیمت این محصولات از طریق این وب سایت فروشگاهی، سایبان کالسکه ای مورد نظر خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. در ادامه شما را بیشتر با ویژگی های سایبان کالسکه ای آشنا خواهیم کرد تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام بدهید. در ادامه شما را بیشتر با ویژگی های سایبان کالسکه ای آشنا خواهیم کرد تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام بدهید.

ویژگی های سایبان کالسکه ای

ویژگی های سایبان کالسکه ای

ویژگی سایبان های کالسکه ای بستگی به نوع آن دارد. همانطور که در توضیحات بالا اشاره کرده ایم، روکش سایبان در جنس های مختلفی تولید می‌ شود، که هر چقدر کیفیت آن بالاتر باشد دوام و مقاومت آن در برابر نور خورشید، باد و باران و همچنین پوسیدگی نیز بالاتر خواهد بود. اما اگر بخواهیم به صورت کلی به اصلی ‌ترین ویژگی ‌های سایه بان کالسکه ای اشاره کنیم می توانیم مواردی از قبیل نکات زیر را ذکر کنیم؛
انواع مختلف سایبان کالسکه ای هم به منظور تبلیغات و هم به منظور سایه افکنی مورد استفاده قرار می گیرند. لذا شما می توانید برای تبلیغ برند و یا مغازه خود؛ سفارش درج تبلیغات را بر روی این نوع سایبان بدهید. بنابراین یکی از ویژگی های این نوع سایبان تبلیغ کسب و کار شما خواهد بود.
ویژگی دیگر این سایبان ها که در مورد جنس های درجه یک صدق می کند کیفیت بسیار بالای آن و مقاومت بسیار خوب آن در برابر نور خورشید است. همانطور که میدانید نور خورشید به مرور زمان باعث پوسیدگی انواع پارچه، بنر و همچنین برزنت می‌ شود. اما اگر که شما یک سایبان با کیفیت و با دوام خریداری کرده باشید؛ قطعا کیفیت و دوام آن را در برابر تابش های مستقیم و مداوم نور آفتاب نیز تضمین نموده اید.
یکی دیگر از ویژگی‌ های اصلی سایبان کالسکه ای قیمت مناسب آن در کنار کیفیت بالای این محصول است. اگر شما نیز به دنبال خرید یک محصول بسیار با کیفیت و در عین حال ارزان قیمت هستید، بهتر است که از فروشگاه های معتبر که محصولات خود را از تولید به مصرف، به صورت مستقیم عرضه نموده اند خرید خود را انجام دهید. یکی از نمایندگی های مستقیم که سایبان کالسکه ای را به صورت کاملا مستقیم و از تولید به مصرف در معرض فروش قرار داده است وبسایت بزرگ فروشگاهی سا‌یبان است. شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه خاطر، در مورد قیمت این محصولات از طریق این وب سایت فروشگاهی، سایبان کالسکه ای مورد نظر خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. این وب سایت معتبر، تمام محصولات خود را با تضمین قیمت و کیفیت در معرض فروش برای شما مشتریان عزیز قرار داده است.