به فضای نیمه باز که برای استراحت و تفریح استفاده می شود آلاچیق گفته می شود. برای استراحت ، گفتگو و سکون نیاز به فضایی می باشد که دارای یک سقف باشد تا در کنار لذت بردن از طبیعت اطراف، از وجود سایه ای خنک هم لذت ببرید.

در صورتی که در استفده از آلاچیق طرح خاصی مدنظرتان نباشد می توانید از آلاچیق های پیش ساخته استفاده نمایید اما بالطبع طراحی فضایی مناسب با محیط بسیار مطلوب تر می باشد.

آلاچیق UPVC : در ساخت این آلاچیق از ورقه های upvc  و سقف شیشه ای و پنجره های دو جدار استفاده می شود که برای محیط های فضای باز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و برای استراحت، کافی شاپ و گلخانه و غیره استفاده می شود.

از آلاچیق های دوجداره استفاده های بسیاری می متوان داشت از جمله اینکه امکان اتصال به دیوار منزل وجود دارد و به بزرگ شدن فضای منزل بسیار کمک میکند و این اتاقک به دلیل عایق حرارتی و برودتی ،زیبایی و سازگاری با هر نوع معماری، ضد اشتعال و عدم نیاز به رنگ آمیزی و مهم تر از همه استحکام و ضد سرقت بودن آن دلیلی بسیاری خوبی برای استفاده از آن میباشد.

درب و پنجره استفاده شده در این نوع آلاچیق از نوع ضد سرقت بوده و در حالی که امکان دسترسی به فضای بیرون به راحتی وجود دارد هوا و فضای درون آلاچیق کاملا ایزوله و جدا از فضای بیرون میباشد . این نوع آلاچیق را با هر رنگ و طرحی میتوانید در هر جایی نصب نمایید.

 

گالری تصاویر

نوشتن دیدگاه