مراحل ساخت سایبان فلزی پارکینگ خودرو در حیاط

در برخی از منازل، پارکینگ مناسبی برای پارک کردن خودروها وجود ندارد، به همین دلیل خودرو ممکن است در معرض آسیب‌های مختلف مانند پریدن رنگ بر اثر آفتاب سوختگی، خراب شدن مداوم بر اثر بارش برف و باران و... باشد.‌ در این گونه موارد ساخت سایبان فلزی پارکینگ خودرو در حیاط بهترین گزینه است می تواند از خراب شدن ماشین جلوگیری کند. در مرحله اول برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ خودرو در حیاط باید پارکینگ را اندازه‌گیری کنید و سپس سایر مراحل را انجام داد. در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایبان فلزی پارکینگ خود تا پایاین این مطلب با سایه سازان توانا همراه باشید. 

مراحل ساخت سایبان فلزی پارکینگ خودرو در حیاط

تیم مور نیاز برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه نصب سایبان فلزی پارکینگ فعالیت می‌کنند و انواع متفاوتی از سایبان‌های فلزی را نصب می کنند. زمانی که شما به عنوان یک فرد با این شرکت ها تماس می گیرید، شرکت ها به خودی خود تیم مناسبی برای شما برای نصب سایبان فلزی پارکینگ می فرستند. به صورت کلی شاید فکر کنید که می توانید خودتان سایبان فلزی پارکینگ را نصب کنید، در حالی که به هیچ عنوان این گونه نیست. تیم مورد نیاز برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ حداقل باید یک نصاب و یک دستیار داشته باشد. نصاب به فردی گفته می شود که در ابتدا اندازه مورد نیاز برای سایبان فلزی را اندازه گرفته و سپس با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات سایبان فلزی را نصب می کند.‌ دستیار به فردی گفته می‌شود که مواد اولیه لازم را در اختیار نصاب قرار می دهد و همچنین در کارهایی مانند بلند کردن سایبان فلزی به نصاب کمک می کند. در برخی از موارد ممکن است به دلیل بزرگ بودن سایبان فلزی نیاز به افراد بیشتری برای انجام کار باشد. در این مورد باید توجه داشت که اگر با شرکت نصب سایبان فلزی تماس بگیرید خود شرکت می‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند و تیم مورد نیاز را برای شما بفرستد.

تیم مور نیاز برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ

مواد لازم برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ

ساخت سایبان فلزی پارکینگ به مواد و تجهیزات مختلف نیاز است که برخی از آنها موارد زیر هستند:

  • متر و خط کش: در مرحله اول برای ساخت سایبان فلزی به متر و خط کش نیاز داریم. در این مرحله با استفاده از متر فضا را اندازه گیری می کنیم و ابعاد مورد نیاز برای سایبان فلزی را متوجه می شویم. توجه شود که اندازه گیری ابعاد سایبان ماشین اهیمت زیادی دارد و باید به درستی اندازه گیری شود.
  • دستگاه فرز: در مرحله بعدی به یک دستگاه فرز و یا دستگاه برش کاری برای برش دادن قطعات نیاز است.
  • دریل: برای نصب سایبان فلزی به دریل نیاز داریم. دریل تخریب گر معمولاً برای خراب کردن دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد. در سایر مراحل به دریل های مختلف برای نصب پیچ ها نیاز است.
  • تراز: زمانی که قرار سایبان فلزی نصب شود حتماً به تراز نیاز است. استفاده از تراز باعث می شود سایبان فلزی کاملاً صاف باشد و به اطراف متمایل نشده باشد.
  • ورق آهنی: برای نصب سایبان فلزی حتماً باید در اطراف از ورق آهنی استفاده شود.
  • دستگاه جوشکاری: برخی از قسمت های سایبان فلزی نیاز به جوشکاری دارند و برای نصب باید روی قسمت های مختلف جوش داده شوند، به همین دلیل به دستگاه جوشکاری نیاز است.

مواد لازم برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ

روش اندازه گیری سایبان پارکینگ

برای اندازه گیری سایبان پارکینگ باید افراد ماهر در این زمینه اقدام به اندازه گیری کنند و طول و عرض مورد نیاز برای سایبان پارکینگ را به دست بیاورند، اما به صورت کلی برای پی بردن به ارتفاع سایبان پارکینگ باید بدانید که ارتفاع سایبان پارکینگ بهتر است به گونه‌ای باشد که یک ماشین بزرگ شاسی بلند در حدود ۳۰ سانتیمتر با سقف سایبان فاصله داشته باشد. در این فاصله سقف ماشین با سایبان برخورد پیدا نمی‌کند و به علاوه در زمان عوض شدن جهت نور خورشید در هنگام طلوع و غروب خورشید، امکان رسیدن آفتاب به خودرو وجود ندارد.

روش اندازه گیری سایبان پارکینگ

مراحل ساخت سایبان فلزی پارکینگ

برای ساخت سایبان فلزی پارکینگ در ابتدا محلی که قرار است سایبان نصب شود، اندازه گیری می شود و بعد از اندازه گیری فلزی که قرار است برای سایبان مورد استفاده قرار گیرد، با استفاده از دستگاه‌های خاص برش داده می شود. در مرحله بعدی با استفاده از دریل های تخریب کننده قسمت هایی از دیوار که مزاحم هستند، تخریب می شوند و با استفاده از دریل هایی با مته های مختلف عملیات سوراخکاری و نصب پیچ روی دیوار انجام می شود. در مرحله بعدی سازه مورد نیاز برای سایبان فلزی به صورت کامل نصب می شود و سپس سایبان فلزی روی سازه قرار می گیرد و جوش داده می شود. در این مرحله ممکن است برای اتصال سایه بان فلزی و سازه از فلز های مختلف استفاده شود. استفاده از این مراحل باعث می‌شود سایبان فلزی کیفیت بالایی داشته باشد و در هنگام وزش بادهای شدید به هیچ عنوان به کیفیت آن آسیبی وارد نشود. شرکت سایه سازان توانا با داشتن تیم متخصص و مجرب، سایبان فلزی پارکینگ خودرو را برای شما نصب می کند. ساخت سایبان فلزی پارکینگ خودرو خود را به سایه سازان توانا بسپارید.