سایبان ماشین در حیاط [ یک پیشنهاد عالی برای ساخت سقف سایبان ماشین در حیاط ]

اگر شما هم جزو افرادی هستید که خودرو و ماشین خود را در داخل حیاط پارک می کنید باید یک ابزار و وسیله نیز برای محافظت از خودرو خود در نظر بگیرید. بسیاری از عوامل محیطی از جمله اشعه آفتاب و بارش باران و برق می توانند باعث فرسودگی ظاهر و قطعات داخلی اتومبیل شما شوند. از طرفی وزش باد یا حتی فضولات پرندگان نیز باعث می شود تا شما در فواصل زمانی کوتاه مجبور به کارواش مرتب و شستشوی ماشین خود شوید. اما با استفاده از یک سایبان ماشین در حیاط میتوانید هم از بدنه و اجزای داخلی اتومبیل خود محافظت کنید و هم ماشین خود را همیشه تمیز نگه دارید. ما در این مقاله یک پیشنهاد عالی برای ساخت سقف و سایبان ماشین در حیاط به شما ارائه داده ایم. بنابراین می توانید ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید تا در این مورد اطلاعات بیشتری به دست آورید.

چرا طراحی و ساخت سایبان خودرو در حیاط؟

چرا طراحی و ساخت سایبان خودرو در حیاط؟

برخی از افراد تصور می ‌کنند که نور آفتاب فقط برای پوست صورت و بدن مشکل ساز است. اما این تصور کاملا غلط است و آفتاب می تواند باعث بروز مشکلات بسیار زیادی برای خودروها نیز بشود. بنابراین کسانی که به رنگ خودرو خود اهمیت می‌ دهند حتما باید خودرو خود را در مکان های سایه پارک کنند. به عنوان مثال هنگامی که خودرو شما در ساعت‌ های متمادی در زیر آفتاب بماند، مشکلات عدیده ای همچون، بروز آفتاب سوختگی ظاهر خودرو، آسیب به قطعات داشبورد خودرو و آسیب قطعات داخلی خودرو ممکن است به وجود بیاید.
بنابراین کسانی که خودرو خود را در حیاط منزل خود پارک می کند حتما باید یک سایبان مناسب نیز برای آن در نظر بگیرند. انتخاب یک سایبان باید ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته باشد؛ به عنوان مثال هم مقرون به صرفه باشد و هم برای جلوگیری از نفوذ نور خورشید کاملا موثر عمل کند. ابعاد سایبان ماشین برای نصب و ساخت سایبان اهمیت زیادی دارد. با کمک افراد متخصصی چون تیم مجرب سایه سازان توانا بهینه ترین ابعاد سایبان خودرو خود را داشته باشید.

سایبان ماشین در حیاط چه کاربردی دارد؟

سایبان ماشین در حیاط چه کاربردی دارد؟

اصلی ترین کاربرد سایبان ماشین در حیاط محافظت از نفوذ نور خورشید و گرمای خورشید به داخل اتومبیل است. وسایل پلاستیکی و قطعات پلاستیکی داخل اتومبیل در صورت مواجهه مداوم با گرمای خورشید دچار آسیب می شوند. از طرفی وجود پرتو های ماورای بنفش نور خورشید به مرور زمان باعث آسیب به رنگ خودرو میشوند. رنگ خودرو در برابر تابش های مستقیم خورشید مقاوم نیست و به مرور زمان دچار رنگ پریدگی و آفتاب سوختگی می شود. نکته دیگری که باید در مورد کاربرد سایبان ماشین در حیاط به آن اشاره کرد جلوگیری از خرابی داشبورد ماشین است.
داشبورد ماشین به مرور زمان که در برابر نور و گرمای خورشید قرار بگیرد، دچار رنگ پریدگی و افت کیفیت می ‌شود، و ممکن است به بافت داخلی آن آسیب وارد شود و دچار خشک شدگی و خوردگی شود. بنابراین تا به اینجا متوجه شده ایم که پارک کردن اتومبیل در زیر نور خورشید چه مضرات جبران ناپذیری برای خودروی شما خواهد داشت و با کاربردهای سایبان ماشین در حیاط بیشتر آشنا شده‌ ایم. در ادامه مقاله نیز در مورد طرح های مدرن و مدل های گوناگون سایبان خودرو و همچنین قیمت این سایبان ها نیز بیشتر آشنا خواهیم شد.

طرح های مدرن و رنگ های متنوع سایبان ماشین در حیاط

طرح های مدرن و رنگ های متنوع سایبان ماشین در حیاط

اگر شما برای اجرای یک سایبان در منزل خود از طرح های مدرن و به روز استفاده کنید، نه تنها شاهد بهترین کارایی این سایبان ها خواهید بود، بلکه اجرای آن به زیباتر شدن و شیک تر به نظر رسیدن حیاط منزل شما نیز بسیار کمک خواهد کرد. انواع مختلف سایه بان های مخصوص خودرو و اتومبیل که در حیاط می توان از آن ها استفاده کرد شامل سایبان فلزی پارکینگ و سایبان های pvc هستند، که هر کدام از آن ها خصوصیات، ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. هر دو مدل سایه بان انعطاف پذیری زیادی دارند و می توان آن ها را در مدل های گوناگون اجرا نمود.
از طرفی طرح های لوکس و مدرن ارائه شده برای اجرای سایبان ماشین در حیاط باعث می شوند تا شما حتی به هنگام نبود خودرو بتوانید از این سایبان به عنوان یک مکان مناسب برای نشستن و اجرای دکوراسیون مخصوص حیاط نیز استفاده کنید.

قیمت سایبان خودرو در حیاط

قیمت سایبان خودرو در حیاط و بستگی به جنس آن، نوع آن و همچنین متراژ آن دارد. به عنوان مثال سایبان های برزنتی از نوع ارزان ترین و کم هزینه ترین و البته کم دوام ترین و ناکارآمد ترین سایبان های موجود هستند. در این بین سایبان های فلزی و pvc قیمت بیشتری دارند و قطعا عمر، دوام و کارایی به مراتب بالاتر و عالی تری نیز دارتد. در صورتی که قصد استعلام قیمت سایبان پارکینگ خودرو را داشتید می توانید از طریق وب سایت سایه سازان توانا اقدام نموده و قیمت سایبان مورد نظر خود را در جنس، مدل و متراژ دلخواه جویا شوید.